پیام تبریک مدیریت شهری مبارکه به مناسبت روز پزشک

پیام تبریک مدیریت شهری مبارکه به مناسبت روز پزشک

باسمه تعالی

روز پزشک به معنای حقیقی کلمه ، روز بزرگداشت علم مبتنی بر ایمان و معرفت و روز تکریم فرزندان فرهیخته و مستعد ملتی است که اراده کرده تا با اقتدار به پیشکسوتان نامدار خود ، گذشته افتخارآفرین علمی شان را احیاء و جایگاه شایسته خویش را در این عرصه گسترده به اثبات برسانند .

پزشکان ضامن سلامت جامعه بوده و به عنوان تامین کنندگان امنیت روحی بیماران و فرشتگان نجاتی هستند که درد جسم را با روح بلندشان در سایه لطف الهی التیام می بخشند . حرفه پزشکی حرفه ای مقدس است که با سوگند برای کمک به همنوعان و افراد دردمند آغاز می شود و پزشکان شریف کشورمان در طول دوران حرفه ای خود با رعایت اصول اخلاقی و شفقت و مهربانی به این سوگند پایبند بوده و به بهبود سلامت جسمی و روحی بیماران کمک می نمایند .

فرا رسیدن اول شهریور ماه سالروز ولادت بزرگ دانشمند و طبیب برجسته نامدار ایرانی جهان اسلام، شیخ الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشک فرصت مناسبی است که تلاش‌های ارزنده پزشکان این مرز و بوم در آن مورد تقدیر و توجه قرار گیرد .

اینجانبان این روز را به تمامی طبیبان فرزانه و جامعه پزشکی تلاشگر ایران و بالاخص پزشکان شهرستان مبارکه تبریک  و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون و سرافرازی آنان را در ارائه خدمات شایسته به میهن اسلامی و جامعه بشری مسئلت می نماییم .

سید محسن هاشمی – شهردار مبارکه

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مبارکه

  منبع خبر

  شهرداری مبارکه

  شهرداری مبارکه

  شهرداری مبارکه یک شهرداری در شهر مبارکه می باشد

   نظرات