آغاز ششمین نمایشگاه گل و گیاه از فردا

آغاز ششمین نمایشگاه گل و گیاه از فردا
پیمان بضاعتی پور با اشاره به آغاز ششمین نمایشگاه گل و گیاه از روز یکشنبه، اظهار داشت: ششمین نمایشگاه گل و گیاه از چهارم الی هشتم شهریور ماه از ساعت ۱۰ تا ۲۱ میزبانِ شهروندان است.

وی با اشاره به محوطه سازی نمایشگاه با کاشت گونه های گیاهی، گفت: سال جاری در کنار تمام جنبه های نمایشگاه گل و گیاه، ورکشاپ نقاشی و ساخت مجسمه توسط هنرمند سنگ تراش را نیز برپا خواهد بود.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج، نورپردازی نمایشگاه و تجهیز باغ پرندگان و اجرای برنامه هایی در خصوص مصرف بهینه آب و انرژی را از دیگر برنامه های ششمین نمایشگاه گل و گیاه عنوان کرد.

بضاعتی پور ادامه داد: ششمین نمایشگاه گل و گیاه با حضور تولیدکنندگان گل های شاخه بریده، گیاهان آپارتمانی و ملزومات مرتبط با باغبانی و گل و گیاه در باغ گل هایِ بوستان شهید چمران کرج برگزار می شود.

این مسول با اشاره به اینکه نمایشگاه گل و گیاه فرصتی است برای ایجاد نشاط اجتماعی، یادآور شد: نمایشگاه گل و گیاه هر ساله با حمایت اعضای شورا و مجموعه مدیریت شهری و با استقبال شهروندان روبرو می شود.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با اشاره به اینکه برای برپایی ششمین نمایشگاه گل تمامی زیرساخت ها فراهم شده است، گفت: چیدمان و طراحی گل ها در ششمین نمایشگاه گل و گیاه نسبت به دوره های گذشته منحصر به فرد خواهد بود.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرج

  منبع خبر

  شهرداری کرج

  شهرداری کرج

  شهرداری کرج یک شهرداری در شهر کرج می باشد

   نظرات