جلسه هم‌اندیشی جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان تبریز برگزار شد

جلسه هم‌اندیشی جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان تبریز برگزار شد

به گزارش شهریار، علی محرمی صبح امروز در جلسه هماهنگی دستگاه‌های مرتبط برای برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان در تبریز اظهار کرد: برگزاری جشنواره فیلم کودک و نوجوان در تبریز یک اتفاق خوب است چراکه ما باید فرهنگ رفتن به سینما و دیدن فیلم‌های خوب را از سن کم در کودکانمان نهادینه کنیم.

وی ادامه داد: در جریان برگزاری این جشنواره در تبریز، ۱۰ فیلم اصلی اکران خواهند شد که با خرید بلیت اینترنتی خانواده‌ها می‌توانند به تماشای این فیلم‌ها بنشینند. در کنار این ۵ فیلم ماندگار تاریخی در حوزه کودک و نوجوان در فضاهای باز شهری به طور رایگان اکران خواهند شد.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با تاکید بر اهمیت حضور بخش خصوصی در برگزاری چنین جشنواره‌هایی اظهار کرد: هر روز ۲ فیلم در مجتمع فرهنگی و هنری ۲۹ بهمن، موسسه سینمایی الف اکران خواهد شد.

وی بیان کرد: ضرورت دارد که در جریان برگزاری این جشنواره از ظرفیت‌های آموزش و پرورش و همچنین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان در راستای اجرای بخش‌های جنبی جشنواره استفاده کنیم.

وی با تاکید بر ضرورت همکاری دستگاه‌های دولتی در برگزاری جشنواره‌های فرهنگی و هنری گفت: همکاری فقط در مساعدت‌های مالی تمام نمی‌شود بلکه همیاری‌های معنوی نیز بسیاری ضروری و لازم است و انتظار داریم بخش‌های مختلف در کنار ما باشند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات