تخصیص بسته تشویقی شهرداری در خصوص تخفیفات صدور پروانه ساختمان

تخصیص بسته تشویقی شهرداری در خصوص تخفیفات صدور پروانه ساختمان


در دیدار مردمی شهردار منطقه دو در مسجدالمعین و مسجد ولی‌عصر عنوان شد:


تخصیص بسته تشویقی شهرداری در خصوص تخفیفات صدور پروانه ساختمانسرویس خبر: اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان
شهردار منطقه دو کرمان ضمن حضور در مسجدالمعین در شهرک الغدیر و مسجد ولی‌عصر (عج) در خیابان ۲۴ آذر، با شهروندان دیدار  و گفت‌وگو کرد.
علی سعیدی با اشاره به وسعت ۱۳ هزار هکتاری شهر کرمان،گفت: از این میزان، حدود ۳۸۰۰ هکتار در منطقه دو است که ۱۳۱ هکتار آن به فضای سبز اختصاص دارد و توسط بخش خصوصی و اکیپ امانی منطقه حفظ و نگهداری می‌شود.
وی با اشاره به اینکه اقدامات عمرانی متعددی در منطقه دو در حال انجام است، افزود: پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان آزادی تا پایان مهرماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
شهردار منطقه دو با تاکید بر اینکه روند احداث دو تقاطع غیرهمسطح امیرکبیر و شهدای خلبان در حال انجام است، افزود: عملیات بازگشایی امتداد محور کوثر نیز در برنامه کاری این منطقه قرار دارد.
وی گفت: به‌سازی ورودی جاده توسط معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی، اجرای بولوار شهید زریسفی در شهرک لاله، اجرای پارک امام رضا (ع) در بولوار جمهوری، احداث محور سلامت در بولوار جمهوری و تکمیل پارک رادیو از جمله اقدامات در حال انجام در این منطقه است.
شهردار منطقه دو افزود: سه پارک در سطح منطقه دو در حال طراحی است که یکی از آنها در شهرک الغدیر احداث خواهد شد.
سعیدی با اشاره به اینکه بولوار جمهوری پیشانی شهر کرمان است، افزود: با توجه به اینکه فرودگاه یکی از ورودی‌های اصلی شهر کرمان است، سامان‌دهی بولوار جمهوری در دستور کار این منطقه قرار گرفته و در حال انجام است.
وی گفت: بولوار هوانیروز نیز یکی از بولوارهای بزرگ و خوب در منطقه دو است که در صورت تخصیص اعتبار، به‌سازی آن سال آینده در دستور کار این منطقه قرار خواهد گرفت.
سعیدی از اجرای طرح بازپیرایی در این منطقه خبر داد و افزود: این طرح در شهرک‌های شهرداری و شهید ستاری انجام شده و به زودی در دیگر شهرک‌ها نیز انجام خواهد شد.
وی با بیان اینکه ظرفیت‌های خوبی در منطقه دو وجود دارد، به حضور افراد متخصص در حوزه طراحی، زیباسازی منظر شهری و شهرسازی اشاره کرد و گفت: تاکنون متخصصان زیادی با شهرداری منطقه دو همکاری داشته‌اند.
شهردار منطقه دو گفت: از افراد متخصص با موضوعات مرتبط با شهرداری که بتوانند همکاری کنند، استقبال می‌کنیم.
وی با بیان اینکه شهرداری یک ارگان دولتی نیست و با پرداخت عوارض مردم اداره می‌شود، ادامه داد: هرچه مشارکت و همکاری مردم با شهرداری بیشتر باشد، خدمات بهتری می‌ توانیم به آنها ارائه دهیم.
سعیدی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به تحقق ۳۰ درصد از بودجه شهرداری تاکنون اشاره کرد و از تخصیص بسته تشویقی شهرداری در خصوص تخفیفات صدور پروانه ساختمان تا پایان امسال برای شهروندان خبر داد.
وی از شهروندان خواست با پرداخت به موقع عوارض خود ،شهرداری را در ارائه خدمات بهتر و بیشتر یاری کنند.
در ادامه، شهروندان ضمن تشکر از اقدامات انجام شده در این منطقه، مشکلات و درخواست‌های خود را مطرح کردند که مقرر شد در دستور کار این منطقه قرار گرفته و در جهت رفع هرچه سریع‌تر آنها اقدام شود.


نجمه ابراهیمی‌نژاد

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

    منبع خبر

    شهرداری کرمان

    شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

      نظرات