آیین بهره برداری از پروژه های عمرانی شهرداری شاهین شهر با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال

آیین بهره برداری از پروژه های عمرانی شهرداری شاهین شهر با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال

با حضور استاندار اصفهان و مسوولان ادارات و نهادهای شاهین شهر ، پروژه های عمرانی شهرداری شاهین شهر با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان در این آیین با اظهار اینکه مردم ولی نعمتان جامعه می باشند و ما باید در راستای خدمت به آنها از هیچ کوشش و تلاشی دریغ ننماییم شهرداری شاهین شهر را یکی از شهرداری های پیشرو در ارائه خدمات مناسب به شهروندان خواند و از تلاش های شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر در راستای خدمت رسانی به شهروندان این شهر تشکر و قدردانی نمود.
حمید عشقی شهردار شاهین شهر در این آیین در مصاحبه با واحد خبر شهرداری  گفت : اصل راه و هدف در شهرداری خدمت صادقانه به عموم شهروندان شریف شاهین شهر است و  یکی از اهداف مهم شهرداری شاهین شهر ، ارائه خدمات و ایجاد امکانات در محلات مختلف شهر خصوصاً نقاط کمتر توسعه یافته می باشد.
وی در ادامه افزود : قانون، محور همه فعالیت ها و اقدامات شهرداری در سطح شاهین شهر است و هدف ما در شهرداری خدمت به همه شهروندان بوده و در این راستا باید با یکدیگر همکاری نموده تا شهر به نحو احسن اداره گردد.
عشقی تصریح نمود: شهرداری شاهین شهر علی رغم مشکلات و ناملایمات مالی در راستای شهری آباد و توسعه یافته از هیچ کوششی به شهروندان فهیم شاهین شهر فروگذار نخواهد بود.
شهردار شاهین شهر از همدلی و مساعدت های اعضای شورای اسلامی شاهین شهر در پیشبرد توسعه و آبادانی شهر تشکر و قدردانی نمود.
شایان ذکر است در آیین بهره برداری از پروژه های عمرانی شهرداری شاهین شهر ، پروژه های پارک ترافیک در مساحت حدود ده هزار متر مربع و اعتبار حدود ده میلیارد ریال، پارک محله ای فاز پنج محله گلدیس در مساحت بیش از دو هزار متر مربع و اعتباری بالغ بر نه میلیارد ریال، پارک محله ای مسکن مهر در مساحت هجده هزار متر مربع و اعتباری بالغ بر هفت میلیارد ریال، پارک های محله ای بلوار شیخ بهایی در مساحت بیش از هفت هزار متر مربع و اعتبار بالغ برشش میلیارد ریال افتتاح گردید.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری شاهین شهر

  منبع خبر

  شهرداری شاهین شهر

  شهرداری شاهین شهر

  شهرداری شاهین شهر یک شهرداری در شهر شاهین شهر و میمه می باشد

   نظرات