رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری بیرجند خبر داد: درک شهروندان از مهم ترین وظایف سازمان

رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری بیرجند خبر داد: درک شهروندان از مهم ترین وظایف سازمان

رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری بیرجند گفت: با تاکید بر تکریم ارباب رجوع به عنوان اولویت اصلی، درک شهروندان از مهم ترین وظایف این سازمان می باشد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند، مهندس محمد محمد زاده روز جاری افزود: سازمان آرامستان های شهرداری بیرجند اهداف خود را بر اساس خدمات مربوط به کفن و دفن، ارائه خدمات مطلوب به منظور تسلی خاطر بازماندگان و اجرای خدمات فرهنگی دنبال می کند .

وی افزایش رضایتمندی و آرامش خاطر مراجعین و زائران اهل قبور را از دیگر اهداف این سازمان برشمرد و اظهار داشت: ایجاد فضای مناسب برای مراسم مختلف در سطح آرامستان از جمله اقداماتی است که سازمان برای رفاه حال مراجعان اهل قبور در دستور کار خود قرار داده است .

رئیس سازمان مدیریت آرامستان ها همچنین از کاشت درخت، درختچه، گلکاری و توسعه فضای سبز در محوطه آرامستان خبرداد و گفت: این مهم با هدف افزایش روحیه شهروندان و مراجعان اجرایی و ادامه آن در دستور کار می باشد.

محمد زاده بازسازی قبور، جدول گذاری، ایجاد پارکینگ و تسطیح مسیرهای عبوری شهروندان بین قبور و قطعه ها را از دیگر اقدامات سازمان در خصوص کسب رضایت شهروندان نام برد و اذعان داشت: امید است در آینده ای نزدیک شاهد اجرای اقداماتی در شان شهروندان باشیم .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری بیرجند

  منبع خبر

  شهرداری بیرجند

  شهرداری بیرجند

  شهرداری بیرجند یک شهرداری در شهر بیرجند می باشد

   نظرات