ایجاد ۳۸۰۰ مترمربع فضای سبز جدید در منطقه ثامن

ایجاد ۳۸۰۰ مترمربع فضای سبز جدید در منطقه ثامن

ایجاد ۳۸۰۰ مترمربع فضای سبز جدید در منطقه ثامن

معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد از ایجاد ۳۸۰۰ مترمربع فضای سبز جدید در منطقه ثامن خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در بازدید از پروژه های عمرانی فضای سبز منطقه ثامن،گ اعلام کرد: اجرای آبنمای میدان شهید حججی با طرح خاص و زیبا و متناسب با بافت پیرامون حرم مطهر، به همراه فضای سبز پیرامون آن در مجموع به مساحت حدود ۱۹۰۰ مترمربع با اعتباری در حدود ۳ میلیاردو ۷۲۰ میلیون ریال تا پایان شهریورماه سال جاری به اتمام خواهد رسید.
وی افزود: علاوه بر این در مجموع، ۳۸۰۰ مترمربع فضای سبز جدید در سطح منطقه شامل توسعه بوستان عباسقلی خان، ره باغ فردوس، بوستان اتابک و بوستان سارا تاکنون با اعتباری حدود ۶ میلیاردو ۵۵۰ میلیون ریال ایجاد شده است.
کاظمی در ادامه ضمن بازدید از سایر پروژه های عمرانی فضای سبز منطقه از جمله اجرای ره باغ پردیس واقع در قطاع ۴، ره باغ طوبی واقع در خیابان شیرازی، شارستان قطاع ۲ واقع در خیابان شیرازی ۵، پارک سرخوش واقع در بولوار وحدت، ره باغ نعیم واقع در طبرسی و ره باغ سلام واقع در نواب صفوی ۶ تصریح کرد: مقرر شده با توجه به انتخاب پیمانکار، ضمن هماهنگی کامل برای پیاده سازی طرح فضای سبز در اجرای پروژه های مذکور تسریع شود.
معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد همچنین ضمن بازدید از پروژه احداث و بازپیرایی میدان امیرالمومنین (ع) تاکید کرد: این پروژه حداکثر تا دو ماه آینده آماده بهره برداری خواهد بود.
کاظمی خاطرنشان کرد: در مجموع بیش از ۵۵ میلیارد ریال اعتبار برای پروژه های عمرانی فضای سبز قابل افتتاح تا پایان سال جاری، به منطقه ثامن تخصیص یافته که با این اعتبار حدود ۳ هکتار به سطح فضای سبز منطقه اضافه خواهد شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات