دیدار رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی با مدیرکل حفاظت محیط زیست یزد

نیره پورملائی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان یزد در دیدار با سید مجتبی حسینی پور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خواستار افزایش اعتبارات محیط زیست استان شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و هیات همراه از اداره محیط زیست استان بازدید نمودند و از نزدیک در جریان مشکلات این اداره کل قرار گرفتند.

نیره پورملائی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان در ابتدای این دیدار ضمن تشکر از حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در اداره کل حفاظت محیط زیست، به ارائه گزارشی از وضعیت اعتباری دستگاه متبوع پرداخت و توجه ویژه دستگاه مدیریت و برنامه ریزی استان را به محیط زیست مورد تاکید قرار داد .

مدیرکل محیط زیست استان یزد، در این بازدید ضمن برشمردن تنگناهای اداری و کمبود نیرو، تامین اعتبار لازم جهت توسعه دستگاههای پایش آلودگی هوا در سطح استان، به روز نمودن تجهیزات آزمایشگاه اداره کل و  دیگر دستگاههای بخش آزمایشگاه، ارتقاء سیستم های بخش انفورماتیک، بهبود وضعیت ساختمان اداری و رفع دیگر مسائل و مشکلات مربوط به حوزه محیط زیست را از رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد خواستار شد.

سید مجتبی حسینی پور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد نیز در ادامه از مرکز سنجش و کنترل پایش آنلاین صنایع و کنترل آلاینده های هوا، موزه تاریخ طبیعی، مرکز تحقیقات و آزمایشگاه اداره کل،واحد انفورماتیک، مهمانسرا و دیگر بخش های محیط زیست استان بازدید نمود.

وی در این  دیدار گفت: از حساسیت و گستردگی حوزه فعالیت محیط زیست و در عین حال کمبود ها و مشکلات اعتباری آن اگاه است و برای بهبود این وضعیت حمایت و تلاش خواهد نمود.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد

    منبع خبر

    اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد

    اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات