افزایش ۸۰ درصدی درآمد شهرداری منطقه چهار

شهردار منطقه چهار خبر داد:

افزایش ۸۰ درصدی درآمد شهرداری منطقه چهار

سرویس خبر: اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان

شهردار منطقه چهار کرمان از افزایش ۸۰ درصدی میزان درآمد شهرداری منطقه چهار از ابتدای سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه در سال گذشته خبر داد.

محمدحسین مومنی گفت: طوری برنامه‌ریزی کردیم که امکان دسترسی شهروندان به شهرداری و حضور در ملاقات عمومی شهردار بیشتر و راحت‌تر و روند انجام امور آسان‌تر شود.

وی با بیان اینکه در زمینه حل مسایل مالی طوری برنامه‌ریزی کردیم که هزینه‌های اضافی حذف شود، گفت: سعی کردیم با تعامل و همکاری خوب مردم و تغییر در رفتار کارکنان جهت انجام امور مراجعه کنندگان و تکریم ارباب رجوع، شهروندان را به همکاری با شهرداری ترغیب کنیم.

مومنی تصریح کرد: اگر شهروندان مطمئن شوند مبالغی را که به عنوان همیاری و خودیاری به شهرداری پرداخت می‌کنند در جهت رفاه حال خودشان صرف می‌شود، کمک‌های خود را از شهرداری دریغ نکرده و خود را در این راه سهیم خواهند دانست.

وی گفت: وقتی رابطه بین شهروندان و شهرداری خوب باشد، تعامل و همکاری بیشتری صورت گرفته و خدمات بهتری به آنها ارائه می‌شود.

شهردار منطقه چهار خاطرنشان کرد: مهم‌ترین راهکار در این زمینه جلب اعتماد مردم است؛ زیرا درآمد شهرداری بر مبنای عوارضی است که از سوی شهروندان پرداخت می‌شود.

مریم ایرانمنش

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

  منبع خبر

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

   نظرات