نصب یادمان شهدای شهرداری رشت در میدان گیل

نصب یادمان شهدای شهرداری رشت در میدان گیل

فاطمه شیرزاد:
نصب یادمان شهدای شهرداری رشت در میدان گیل
فاطمه شیرزاد: نصب یادمان شهدای شهرداری رشت در میدان گیل
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت - پنجشنبه ۵ مهر فاطمه شیرزاد به مناسبت ششمین روز از هفته دفاع مقدس که به ایثارگران و شهدا اختصاص داده شده است از امور ایثارگران شهرداری بازدید و پیگیر موضوعات مربوط به پرسنل ایثارگر مجموعه شهرداری شد.
شیرزاد در این بازدید با اشاره به رشادتهای جوانان در دوره هشت سال دفاع مقدس از جایگاه ایثارگران به عنوان اسناد زنده جنگ تحمیلی و قهرمانان واقع ای کشور تجلیل کرد و حضور جمع قابل توجه ای از این عزیزان را به عنوان پرسنل شهرداری مایه مباهات و خیر و برکت برای شهرداری دانست و توجه به امور آنها را وظیفه مدیریت شهری خواند.
سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت با تاکید بر این موضوع که امور ایثارگران متناسب با شان این عزیزان باید تجهیز شود و از توان مورد نیاز جهت رفع امور این سرمایه های انقلاب برخوردار باشد از پیگیری ها در خصوص اختصاص یک دفتر مستقل در مجموعه شهرداری رشت به این حوزه خبرداد.
وی اظهار داشت: با پیگیری های صورت گرفته نصب یادمان شهدای شهرداری رشت که شامل سه شهید دفاع مقدس و دو شهید آتشنشان میباشد در محدوده میدان گیل قطعی شده است.
شیرزاد با تاکید بر این مطلب که ایثارگران باعث عزت و سرافرازی کشور میباشند، ادامه داد: باید از توانمندی های فرزندان شهدا و ایثارگران شهرداری رشت در مدیریت شهری بیشتر استفاده گردد و هر چه سریعتر با همکاری متولیان حفظ و نشر آثار دفاع مقدس پروژه موزه دفاع مقدس ایجاد و برای بازدید عموم آماده شود.
وی در ادامه از فعالیتها و پیگیری های امور ایثارگران شهرداری و روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر در مورد مسائل مربوط به ایثارگران شهرداری تقدیر کرد.
در این جلسه امیر ترومیده مسئول امور ایثارگران شهرداری رشت با بیان برخی مشکلات موجود عدم اختصاص یک دفتر مستقل به امور ایثارگران در ساختمان شهرداری و اصلاح چارت را جزو مشکلات این حوزه دانست و از شیرزاد درخواست توجه ویژه به این موضوع داشت.
عکس : هاتف فرحناک
لینک اصل خبر در سایت شورای شهر رشت

    منبع خبر

    شورای شهر رشت

    شورای شهر رشت یک شورای شهر در شهر رشت می باشد

      نظرات