هم‌زمان با هفتم مهرماه و روز آتش‌نشانی و ایمنی صورت گرفت:

هم‌زمان با هفتم مهرماه و روز آتش‌نشانی و ایمنی صورت گرفت:

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قم، حسن طلایی هم‌زمان با هفتم مهرماه روز آتش‌نشانی و ایمنی با حضور در دفتر شهردار منطقه دو قم با تجلیل از خدمات آتش‌نشانان حاضر در این منطقه اظهار داشت: روز آتش‌نشان روز تجلیل و پاسداشت جایگاه مردانی است از جنس ایثار، شهامت و شهادت. فرشته‌های نجات که آتش عشق خدمت به خلق در وجودشان زبانه می‌کشد تا آتش سوزان و سوزنده حوادث را در زندگی خلق خاموش کنند.

وی ادامه داد: این‌جانب ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و تلاش‌های شبانه‌روزی آتش‌نشانان خدوم و زحمتکش در شهرها و روستاهای کشور، علی‌الخصوص آتش‌نشانان زحمت‌کش شهر مقدس قم، که با ازخودگذشتگی و ایثار جان خود همواره در مواجهه با خطر، با جسارت و شجاعت، برای نجات آسیب دیدگان تلاش کرده‌اند و با اثبات عملکرد خود به‌عنوان ناجیان مردم عزیزمان همواره و در همه حال آماده خدمت و جان‌فشانی هستند تبریک عرض می‌نمایم. وی افزود: با توجه به این مهم که کلان‌شهر قم مجهز به ۲۴ ایستگاه آتش‌نشانی با استاندارهای جهانی بوده و این مهم در کشور طبق آمارهای ارائه‌شده مختص شهر مقدس قم است.

طلایی خاطرنشان کرد: به ازای هر ۵۰ هزار نفر یک ایستگاه آتش‌نشانی برنامه‌ریزی و اجراشده است و امیدواریم با بستر مناسب در شهر مقدس قم شاهد هیچ‌گونه آسیب و واقعه‌ای نبوده و در صورت وقوع این نیروهای خدوم در اسرع وقت نسبت به رفع وقایع رخ‌داده اهتمام ورزند.

عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر قم افزود: متاسفانه شهروندان آشنایی دقیقی از آسیب‌های اجتماعی ندارند و این‌یک معضل است که با آن مواجهیم و باید توجه به ارتقاء فرهنگ ایمنی و آموزش در سازمان آتش‌نشانی موردبررسی و تاکید باشد. در پایان با اهداء لوح از خدمات این آتش‌نشانان در دفتر شهردار منطقه دو قم تجلیل شد.
لینک اصل خبر در سایت شورای شهر قم

    منبع خبر

    شورای شهر قم

    شورای شهر قم یک شورای شهر در شهر قم می باشد

      نظرات