حضور استاندار و مقامات استانی در سازمان نظام مهندسی استان چهارمحال وبختیاری

حضور استاندار و مقامات استانی در سازمان نظام مهندسی استان چهارمحال وبختیاری

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان : استاندار ، معاونت امورعمرانی ، فرماندار ، شهردار   و اعضای شورای شهر شهرکرد از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان   بازدید نموده و از نزدیک با نحوه عملکرد سازمان آشنا شدند .
در ابتدا آقای مهندس بنائی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گزارشی از وضعیت سازمان در خصوص تعداد اعضاء ، عملکرد سازمان از بدو تشکیل تاکنون و همچنین ارتقای ساخت و ساز در سطح استان ، ارتقا دانش فنی مهندسان ، ساماندهی اعضا سازمان و تعامل سازمان نظام مهندسی با دستگاههای ارائه نمود.
وی با بیان اینکه  از سال ۱۳۹۰ تا کنون با توجه به افزایش تعداد مهندسا ن  ،کاهش چشمگیری در روند ساخت و ساز پیش آمده است    اعلام هرگونه همکاری درخصوص انجام طراحی و نظارت ساختمانهای دولتی را  اعلام نمود تا جهت اشتغالزایی مهندسان جوان گامی موثر برداشته شود .
در ادامه آقای مهندس حسینی مدیر کل راه و شهرسازی استان از تعامل خوب سازمان  نظام مهندسی و اداره کل راه و شهرسازی و رعایت بخشنامه ها با توجه به برگزاری جلسات خبر داد .
آقای نورالله غلامیان شهردار شهرکرد    نیز رسیدن به شهر امن را مشارکت نهادهای مربوط در تقویت   ساخت وساز   دانست  .وی  از استاندار بعنوان رئیس کمیسیون ماده پنج در خصوص فوریت جهت بررسی خدمات شهرداری در رابطه با ارتفاع پیلوت و بالکن سمت معابر و هچنین   حمایت کمیسیون از نظرات و پیشنهادات شهرداری در خصوص کمسیون تطبیق در جهت جلوگیری از ساخت و ساز های غیر مجاز   تشکر نمود .
در ادامه آقای مهندس مشرف  عضو هیات مدیره سازمان  مواردی در خصوص تاکید بر اخلاق مداری و اخلاق
حرفه ای ، تاکید بر مدیریت آب در استان و احیا دشت شهرکرد در جهت کنترل و مدیریت روان آبها و حفر چاههای جذبی در ساختمانهایی که امکان داشته باشد تاکید نمود .
در ادامه اعضا محترم هیات مدیره در خصوص کنترل مصالح استاندارد ، رعایت مسائل فنی در ساختمانها ، انجام آزمایشات بتن و موارد دیگر را بیان نمودند .

لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان چهارمحال بختیاری

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان چهارمحال بختیاری

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان چهارمحال بختیاری

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان چهارمحال بختیاری یک انجمن در شهر شهرکرد می باشد

   نظرات