کلیه نیروهای موکب شهرداری بیرجند در کاظمین، از بدنه کارگری انتخاب شدند

کلیه نیروهای موکب شهرداری بیرجند در کاظمین، از بدنه کارگری انتخاب شدند

شهردار بیرجند گفت: بر خلاف سال گذشته که نیروهای موکب شهرداری بیرجند از بدنه اداری و مدیریتی انتخاب می شد امسال با تغییرات ایجاد شده، ۴۰ نیرو از بدنه کارگری به کاظمین اعزام شدند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند؛ مهندس محمد علی جاوید اظهار داشت: موکب شهرداری بیرجند در مدت استقرار در کاظمین، خدمات بسیار ارزشمندی را به زائران ابا عبدا... الحسین (ع) ارائه کردند.

وی اذعان داشت: طی مدت ۱۳ روز خدمت رسانی موکب خدمات نظافتی و آتش نشانی شهرداری بیرجند در کاظمین، میزان ۲۶۳ تن زباله جمع آوری و به خارج از شهر حمل گردید.

وی افزود: در این مدت به طور متوسط روزانه ۳۸ هزار و ۳۰۰ متر مربع توسط نیروهای خدماتی شهرداری در سه شیفت کاری نظافت می شد.

شهردار بیرجند به توزیع ۴۰ سطل زباله بزرگ و متوسط و تعداد ۳۰ عدد سطل کوچک جهت سرویس های بهداشتی اشاره کرد و  ادامه داد: ۳۰ چادر اسکان میز از بیرجند خریداری و در کاظمین توزیع گردیده است.

جاوید با اشاره به حضور ۱۶ روزه نیروهای شهرداری بیرجند در سال گذشته در کاظمین خاطر نشان کرد: میزان زباله جمع آوری شده در سال گذشته ۲۸۸ تن و با سه روز کاری بیشتر بوده است.

وی اظهار داشت: تعداد ۶۰ کپسول آتش نشانی نیز توسط کامیون به کاظمین حمل و در آنجا توزیع شده که در طول مدت حضور، با برپایی کلاسهای آموزشی امداد و نجات، روش استفاده از کپسول ها به پرسنل آشپزخانه و زائران توضیح داده شد.

وی با اشاره به رویداد ۲ حادثه آتش سوزی در مدت استقرار موکب شهرداری در کاظمین یاد آور شد: با توجه به سرعت عمل پرسنل آتش نشانی شهرداری، این حوادث خسارتی در بر نداشته است.

شهردار بیرجند با اشاره به اختصاص اینترنت به زائران گفت: به تایید رئیس ستاد عتبات ، فعالیت موکب شهرداری بیرجند بسیار خوب ارزیابی شده و وضعیت نظافت امسال، شرایط ایده آلی داشته است.

لازم به ذکر است در پیامهایی از طرف ستاد عتبات عالیات استان و کشور، از فعالیت موکب خدمات نظافتی و آتش نشانی شهرداری بیرجند تقدیر به عمل آمده است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری بیرجند

  منبع خبر

  شهرداری بیرجند

  شهرداری بیرجند

  شهرداری بیرجند یک شهرداری در شهر بیرجند می باشد

   نظرات