مهیا شدن شهر جدید بینالود برای استقبال از زائران پیاده بارگاه ...

مهیا شدن شهر جدید بینالود برای استقبال از زائران پیاده بارگاه ...

با توجه به قرارگیری شهر جدید بینالود در دروازه  جنوب غربی مشهد و عبور خیل عظیم زائران پیاده و عاشقان امامت و ولایت از حاشیه این شهر در ایام پایانی ماه صفر به مقصد مضجع شریف امام مهربانی ، حضرت ثامن الحجج  علی بن موسی الرضا(ع) همه ساله شهروندان شریف این شهر به همراه عاشقان آن امام همام از سراسر کشور در این ایام با برپایی ایستگاه های صلواتی ازکاروان های پیاده ای که از این مسیر عبور می نمایند میزبانی و پذیرایی می نمایند.
در همین راستا مدیر خدمات شهری شرکت عمران شهر جدید بینالود گفت : این شرکت با همکاری سایر نهادهای  خدمات رسان آماده خدمت رسانی هرچه بهتر به زائران بارگاه منور رضوی در ایام پایانی ماه صفر است.
قاسم علی آبادی افزود: تامین آب  تانکری برای ایستگاه های صلواتی بنا به ضرورت ، استقرار خودرو آتش نشانی در حاشیه اتوبان ، رفت و روب و جمع آوری زباله های ایستگاه ها از خدماتی  است که با هماهنگی مراجع ذیربط ارائه می گردد.
وی ضمن اعلام آمادگی کامل شهر برای استقبال از زائران پیاده ادامه داد : با هماهنگی هیات امنای مساجد شهر ، پیش بینی لازم برای اسکان ضروری و نیز اسکان شبانه کاروان ها انجام شده است.
مدیر خدمات شهری شهر جدید بینالود با اشاره به نیاز زائران به خدمات درمانی گفت: خدمات بهداشتی و درمانی نیز در ایستگاه های اصلی محدوده این شهر توسط نیروهای خدوم هلال احمر و اورژانس  به زائران ارائه می گردد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری بینالود

  منبع خبر

  شهرداری بینالود

  شهرداری بینالود

  شهرداری بینالود یک شهرداری در شهر بینالود می باشد

   نظرات