تکمیل رمپ و لوپ A پل ۹ دی تا دو ماه آینده

تکمیل رمپ و لوپ A پل ۹ دی تا دو ماه آینده


به گزارش شهرنیوز، عباس حلوائی‌زاده با اشاره به آخرین وضعیت احداث رمپ‌ و لوپ‌های پل ۹ دی اظهار کرد: پیمانی با رقم ۷.۸ میلیارد تومان با سازمان توسعه و عمران شهرداری مبنی بر تکمیل رمپ و لوپ A  پل ۹ دی منعقد شده است.
وی گفت: براساس این قرارداد مسیرهای دسترسی از میدان سپاه به سمت بلوار امام رضا، از بلوار امام رضا به سمت منطقه دو، از سمت منطقه دو به سمت بلوار امام‌ رضا و از سمت بلوار امام رضا به سمت میدان سپاه تامین می شود.
مدیرکل نظارت بر پروژه‌های عمرانی و ساختمانی شهرداری قم با تاکید بر اینکه این پروژه در حال حاضر ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، افزود: امیدواریم تا دو ماه آینده پروژه تکمیل شده و در اختیار مردم قرار گیرد.
وی عمده عملیات‌های این پروژه را احداث شمع‌ها، سرشمع‌ها، ستون‌ها و احداث تابلیه پل‌ها ذکر کرد و گفت: کل حجم مصرفی بتن این پروژه ۷ هزار مترمکعب و آرماتور مورد استفاده در پروژه ۷۰۰ تن بوده است.
حلوائی‌زاده کل سطح عرشه این بخش پروژه را ۷ هزار و ۵۰۰ مترمربع دانست و گفت: وزن کابل مصرفی در این پروژه نیز ۴۱ تن بوده است.
وی با بیان اینکه رمپ و لوپ D پروژه نیز که معارض با پمپ بنزین است در دستور کار شهرداری قرار دارد، افزود: طراحی‌های این بخش در حال تکمیل است و در صورت جابجایی معارض عملیات اجرایی آغاز خواهد شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قم

  منبع خبر

  شهرداری قم

  شهرداری قم

  شهرداری قم یک شهرداری در شهر قم می باشد

   نظرات