تصویر منتشر شده در فضای مجازی در خصوص قطع درختان آبیدر مربوط به هرس درختان بوده است / درختی در مسیر اجرای پروژه عمرانی فاز ۳ بلوار ۲۴ متری آبیدر قطع نشده است

تصویر منتشر شده در فضای مجازی در خصوص قطع درختان آبیدر مربوط به هرس درختان بوده است / درختی در مسیر اجرای پروژه عمرانی فاز ۳ بلوار ۲۴ متری آبیدر قطع نشده است

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج با بیان اینکه تصویر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر قطع درختان کمربندی آبیدر مربوط به هرس درختان است؛ گفت: هیچ درختی در مسیر اجرای پروژه عمرانی فاز ۳ بلوار ۲۴ متری کمربندی آبیدر قطع نشده است.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: در پی انتشار تصویری در فضای مجازی مبنی بر قطع درختان مسیر اجرای پروژه ۲۴ متری آبیدر معاون فنی و امور زیر بنایی توضیحاتی در این خصوص ارائه نمود.

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج اظهار داشت: در راستای کاهش و روانسازی ترافیک این شهرداری اردیبهشت امسال عملیات احداث فاز ۲ بلوار ۲۴ متری کمربندی آبیدر را آغاز نمود.

مهندس بهزاد ریحانی فرد بیان کرد: در راستای اجرای این پروژه عمرانی ۶۰ اصله درخت در مسیر اجرای طرح بودند که برنامه ریزی لازم مبنی بر جابجایی آن صورت گرفته است.

وی گفت: با توجه به اینکه شاخ و برگ درختان در مسیر اجرای طرح بسیار حجیم بودند انتقال آن به مسیر دیگر بسیار مشکل بود.

مهندس ریحانی فرد عنوان کرد: تصمیم بر آن گرفته شده که ابتدا عملیات هرس این درختان انجام شود سپس نسبت به جابجایی آن اقدام شود.

وی افزود: روز گذشته تصویری در فضای مجای منتشر شده که درختان مسیر اجرای این طرح قطع شده که این تصویرمربوط به حمل شاخ و برگ در ختان هرس شده بوده است.

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج با بیان اینکه هیچ درختی در مسیر اجرای این طرح قطع نشده است، اعلام کرد: در مرحله نخست تعدادی از درختان  که در مسیر اجرای این طرح جابجا شدند.

مهندس ریحانی فرد تاکید کرد: با توجه به اینکه عملیات هرس درختان در مسیر اجرای طرح اتمام یافته بزودی بصورت اصولی و فنی نسبت به جابجایی این درختان هم اقدام خواهد شد.لینک اصل خبر در سایت شهرداری سنندج

    منبع خبر

    شهرداری سنندج

    شهرداری سنندج یک شهرداری در شهر سنندج می باشد

      نظرات