مهندس محمد رضا مهدلو شهردار زرند از ساماندهی زباله گردها  وبازیافت کنندگان زباله سطح شهر زرند خبر داد .

مهندس محمد رضا مهدلو شهردار زرند از ساماندهی زباله گردها وبازیافت کنندگان زباله سطح شهر زرند خبر داد .

مهندس مهدلو شهردار زرند از طرح ساماندهی زباله گردها و بازیافت کنندگان زباله سطح شهر زرند خبر داد و گفت: زباله گردی که طی چند سال گذشته در سطح شهر رواج پیدا کرده است یکی از موارد دخیل در ناهنجاریهای اجتماعی می باشد .

شهردار زرند حرکت زباله گردها در سطح شهر زرند راپدیده ای بسیار ناخوشایند دانست وگفت: سعی داریم در راستای کاهش آلودگی زیست محیطی وعوارض ناشی از این طرح ساماندهی این زباله گردها را در دستور کار خود قرار دهیم .

منتخب شورای شهر زرند گفت:در اجرای این طرح تمامی چرخ دستی های زباله گردها باهمکاری واحد خدمات شهری و سد معبر جمع آوری می شود و از ادامه فعالیت آنها تا زمانی که ساماندهی کامل صورت نگیرد جلوگیری خواهد شد .

شهردار زرند ایجاد یک بانک اطلاعاتی از این افراد,متحدالشکل نمودن البسه,ایجاد یک فرم مشخص برای فعالیت و ...از اهداف ما در اجرای این طرح می باشد و گفت: در حال حاضر آمار دقیقی از افرادی که در این حوزه فعالیت دارند، در دست نیست .

وی گفت: هرچند این افراد از اقشار آسیب پذیر جامعه می باشندولی حضور اتباع بیگانه در بین آنها به مشکلات شهرداری در این زمینه افزود است و سعی داریم با اجرای این طرح کلیه منازلی که طرح تفکیک زباله از مبداء را به انجام می رسانند نیز شناسائی و با همکاری دادستانی آنها را پلمپ نمائیم .

مهندس مهدلو در پایان افزود: ساماندهی زباله گردها به زودی آغاز می شود که اجرای این طرح بخش قابل توجهی از معضلات اجتماعی و خدماتی شهر را برطرف خواهد کرد .

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات