برگزاری همایش و نمایشگاه زلزله و پدافند غیرعامل در شهرستان زاوه

برگزاری همایش و نمایشگاه زلزله و پدافند غیرعامل در شهرستان زاوههمزمان با شروع هفته پدافند غیرعامل، همایش و نمایشگاه زلزله و پدافند غیرعامل در شهرستان زاوه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان ، به نقل از مدیر دفتر نمایندگی نظام مهندسی زاوه، نمایشگاه زلزله و پدافند غیرعامل در حاشیه این همایش در روز دوشنبه ۷ آبان ماه با حضور مسئولین و مهندسین شهرستان آغاز شد .

مهندس عماد عدالتی افزود: نظام مهندسی ساختمان شهرستان زاوه در راستای کاهش آسیب پذیری ساختمان ها در برابر زلزله، افزایش سطح آگاهی عموم در مقابل رخدادهای طبیعی همچون زلزله و هم افزایی مسئولین جهت شناخت بهتر و عملیاتی سازی پدافند غیرعامل  با همکاری فرمانداری، شهرداری و اداره راه و شهرسازی این همایش را برگزار نمود .

وی تصریح کرد : دوره آموزشی زلزله و پدافندغیرعامل  با رویکردی نو و کاربردی، جهت آشنایی مهندسین با آخرین فناوری های رایج در این عرصه، در محل سالن اجتماعات فرمانداری زاوه برگزار و نمایشگاه زلزله و پدافند غیرعامل در هفته پدافند غیرعامل در محل شهرداری شهردولت آباد دایر می باشد .

مهندس عماد عدالتی با اشاره به گذشت حدود یک سال از تاسیس دفتر نمایندگی نظام مهندسی ساختمان زاوه، از همکاری و تعهد مردم شریف شهرستان زاوه جهت اجرای هرچه بهتر قانون نظام مهندسی تشکر و قدردانی کرد

لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی یک انجمن در شهر مشهد می باشد

   نظرات