مهندس مهدلو شهردار زرند در دیدار با دکتر رودری رئیس سازمان برنامه و بودجه : حجم بالای پروژه های شهرداری و عدم نقدینگی باعث توقف بعضی از فعالیتهای عمرانی شهرداری ها شده است .

مهندس مهدلو شهردار زرند در دیدار با دکتر رودری رئیس سازمان برنامه و بودجه : حجم بالای پروژه های شهرداری و عدم نقدینگی باعث توقف بعضی از فعالیتهای عمرانی شهرداری ها شده است .

مهندس مهدلو شهردار زرند بهمراه قائم پناه رئیس سازمان حمل و نقل همگانی ضمن دیدار با دکتر رودری رئیس سازمان برنامه وبودجه استان خواستار تخصیص اعتبارات به شهرداری در راستای اجرای پروژه های این نهاد شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند مهندس مهدلو در این نشست ضمن تقدیر از حمایتها و همکاریهای دکتر رودری از مشکل اساسی شهرداری ها گفت و اظهارداشت: حجم بالای پروژه های شهرداری و عدم نقدینگی باعث توقف بعضی از فعالیتهای عمرانی شهرداری ها شده است .

مهندس مهدلو با اعلام اینکه ورودی های شهر زرند از وضعیت مناسبی برخوردار نمی باشند خواستار تخصیص اعتبارات لازم برای این ورودی ها شد وافزود:یکی از برنامه های شهرداری در طی سال جاری اتمام طرح های باقی مانده سال گذشته می باشد .

منتخب شورای شهر زرند در ادامه گفت:زلزله خیز بودن زرند و عدم وجود ساختمان مستحکم باعث بروز مشکلات متعددی برای این نهاد شده است در صورتی که ساختمان جدید این شهرداری با پیشرفت ۷۰درصدی منتظر بودجه تکمیلی می باشد .

شهردار زرند افزود: عدم تخصیص قیر یارانه ای به شهرهای بالای ۵۰ هزار نفر از دیگر مواردیست که به شدت شهرهای زرند،شهربابک و کهنوج را با مشکل مواجه کرده است و امیدواریم در این خصوص نیز بتوانیم با همکاری مدیران ذیربط راهکارهای مناسبی را پیدا نمائیم .

دکتر رودری رئیس سازمان برنامه و بودجه استان نیز ضمن تقدیر از تلاشهای مجموعه شهرداری های استان گفت: سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان این آمادگی را دارد تا نظرات مشورتی وبرنامه ای را در خصوص موضوعات اساسی ومشکلات موجود در شهرداری ها را به صورت جدی پیگیری نماید .

رئیس سازمان برنامه و بودجه خواستار نامه نگاری های مختلف در خصوص اختصاص قیر یارانه ای شد و گفت: این سازمان آمادگی دارد در خصوص طرح های مشارکتی سال ۹۸ شهرداری ها با آنها همکاری نماید .

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات