ولیخانی مدیر پروژه ممیزی شهر زرند: بیش از ۱۵۰۰۰هزار واحد مسکونی زرند ممیزی شده اند .

ولیخانی مدیر پروژه ممیزی شهر زرند: بیش از ۱۵۰۰۰هزار واحد مسکونی زرند ممیزی شده اند .

حمید رضا ولی خانی مدیر اجرای پروژه ممیزی شهر زرند در خصوص اجرای پروژه ممیزی شهرگفت: بر اساس ماده ۹ قانون نوسازی و عمران شهری، شهرداری‌ها موظفند هر پنج سال یکبار ممیزی عمومی را در محدوده قانونی شهرها انجام دهند و در راستای آن جمع آوری اطلاعات موقعیت املاک، معابر اطراف، اطلاعات سندی و بطور کلی همه اطلاعات مربوط به املاک در مدت زمان مشخص ثبت شود .

مهندس ولی خانی با اعلام اینکه هدف از انجام طرح ممیزی تهیه نقشه جامع شهری وتفصیلی، تعیین سمت توسعه شهر و کاهش خسارات بلایای طبیعی می باشد،گفت:خوشبختانه تا تاریخ ۱۵ آبان ماه بیش از ۱۵ هزار پلاک اعم از مسکونی ،تجاری،صنعتی،اداری و زمین خالی توسط نیروهای ممیزی برداشت شده است .

وی از اتمام ممیزی شهرکهای امام علی (ع)،ولی عصر(عج)،امام،کشاورز،هدایت،فرهنگیان خبر داد و اظهار داشت:نیروهای اجرای این طرح در حال حاضر به بافتهای فرسوده شهر از جمله ۱۷شهریور،اسدآبادی ،و سردار جنگل ورود پیدا کرده اند و در حال برداشت این مناطق می باشند .

مدیر رجرای پروژه ممیزی شهر زرند خواستار همکاری شهروندان ساکن این مناطق با شهرداری و نیروهای ممیزی شدوافزود:به واسطه نامنظم بودن املاک این منطقه ،برداشتهای این مناطق با مشکلاتی روبرو خواهد شد و جا دارد شهروندان نهایت همکاری را با نیروهای ممیزی به انجام برسانند .

وی مناطق و بافتهای فرسوده را دارای اهمیت بالائی دانست و گفت: ساکنان این مناطق هنگام مراجعه ماموران اجرای طرح، مدارکی شامل سند مالکیت، فیش آب، برق و گاز، پروانه ساختمانی، پایان کار و مدارک شناسایی مالک را در اختیار اجرا کنندگان طرح قرار دهند

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات