انتظارم تداوم پیروزی‌های بسکتبال شهرداری گرگان است

انتظارم تداوم پیروزی‌های بسکتبال شهرداری گرگان است

به گزارش مرکز اطلاع‌‌رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، عبدالرضا دادبود در مراسم اهدا پیراهن تیم بسکتبال شهرداری گرگان به بازیکن آمریکایی تیم اظهار کرد:  با توجه به تمام حمایت‌ها و شرایط موجود در تیم همانطور که تا امروز موفق شدیم دو پیروزی را برای تیم رقم بزنیم، کادر فنی و بازیکنان با ارائه بازی‌های خوب و زیبا روند پیروزی را ادامه دهند.

وی ادامه داد: شهرداری و شورای شهر هرچه برای حمایت از تیم بود را وارد عرصه کردند و امیدوارم تا پایان فصل نتایج خوبی برای تیم رقم بخورد.

شهردار گرگان خاطرنشان کرد: مردم و هواداران سرمایه اجتماعی شهر و شهرداری هستند و هر کاری که انجام می‌دهیم برای رضایت شهروندان است و در موضوع بسکتبال هم هواداران انتظار دارند تیم بازی‌های خوبی را ارائه دهد.

انتظارم تداوم پیروزی‌های بسکتبال شهرداری گرگان است

دادبود گفت: جذب بازیکن خارجی خواسته کادر فنی بود و تلاش کردیم بهترین انتخاب را داشته باشیم و تیم در حال حاضر ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه است که می‌تواند زمینه‌ای برای کسب نتابج قابل قبول باشد.

وی اضافه کرد: به طور قطع با توجه به اینکه سعی شده در ترکیب تیم از بازیکنان بومی و داخلی استفاده شود، حضور این بازیکن خارجی می‌تواند به ارتقا سطح فنی بازیکنان کمک کند و توقع داریم با شرایط موجود تلاش بازیکنان و کادر فنی نیز دوچندان شود.

دادبود تاکید کرد: ما از ابتدا قول دادیم از تیم حمایت کنیم و تا آخر پای حمایتمان از تیم هستیم و امیدوارم دوستان هم قدر این شرایط را بدانند و پرتلاش‌تر از گذشته پای کار باشند تا بتوانیم دستاوردهای قابل توجهی را داشته باشیم.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری گرگان

  منبع خبر

  شهرداری گرگان

  شهرداری گرگان

  شهرداری گرگان یک سازمان دولتی و شهرداری در شهر گرگان می باشد

   نظرات