هواداران بسکتبال گرگان متعصب و پرشور هستند/ تلاش می‌کنم بازی‌های قابل قبولی

هواداران بسکتبال گرگان متعصب و پرشور هستند/ تلاش می‌کنم بازی‌های قابل قبولی

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، «پری پتی» بازیکن آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه ، اظهار کرد: چند روزی است که وارد ایران شدم و فضای میزبانی آنقدر خوب بوده که از حضورم در ایران خوشحالم.

وی ادامه داد: روز گذشته با تیم تمرین کردم و بازیکنان تیم شهرداری گرگان را بسیار علاقه‌مند، حرفه‌ای و خوب دیدم و تمرین خوبی در کنار هم داشتیم و احساس می‌کنم با اتحاد موجود بین بازیکنان تیم می‌توانیم بازی‌های خوبی را به نمایش بگذاریم.

بازیکن آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: می‌خواهم در تیم موثر باشم و سعی خواهم کرد آمادگی بدنی خودم را حفظ کنم که بتوانم در تیم تاثیرگذار باشم و با توجه به اینکه تیم بسکتبال شهرداری گرگان از هواداران متعصب و پرشوری برخوردار است، می‌دانم که باید خوب بازی کنم تا هواداران راضی باشند.

پتی گفت: من شناخت زیادی از گرگان و لیگ ایران ندارم اما در گذشته تیم پتروشیمی بندرامام یکی از دوستان من را برای بازی به خدمت گرفته بود و زمانی که پیشنهاد بازی در لیگ ایران به من شد اطلاعاتی را از وی گرفتم.

هواداران بسکتبال گرگان متعصب و پرشور هستند/ تلاش می‌کنم بازی‌های قابل قبولی ارائه دهم

وی تاکید کرد: می‌دانم لیگ بسکتبال ایران لیگ پویا با بازیکنان و تیم‌های بسیار خوب است و همین موضوع انگیزه من را برای ارائه بازی‌های باکیفیت بیشتر می‌کند.

بازیکن آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان درباره سابقه بازی‌اش در لیگ‌های معتبر دنیا تصریح کرد: شروع فعالیت حرفه‌ایم از لیگ اسلواکی بوده و در ادامه در لیگ‌های رومانی، ونزوئلا، بلاروس، ایتالیا، مجارستان و دیگر لیگ‌های معتبر بازی کردم.

پتی تاکید کرد: در سال ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ به عنوان بهترین بازیکن لیگ اروپا شناخته شدم و همیشه سعی کردم عملکرد خوبی را از خودم ثبت کنم و در فصل گذشته هم در لیگ لیتوانی بازی کردم.

گفتنی است، این بازیکن از روز گذشته تمرینش را در تیم آغاز کرده و پنجشنبه نیز بر اساس اعلام سرمربی تیم در بازی مقابل پگاه تهران به میدان خواهد رفت.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری گرگان

  منبع خبر

  شهرداری گرگان

  شهرداری گرگان

  شهرداری گرگان یک سازمان دولتی و شهرداری در شهر گرگان می باشد

   نظرات