شالی بگ سرپرست شهرداری اراک شد

شالی بگ سرپرست شهرداری اراک شد

به گزارش اداره ارتباطات واموربین الملل شهرداری اراک،«ابوالفضل شالی بگ» عصر شنبه ۲۶ آبان ماه، در نشست صحن علنی شورای اسلامی کلانشهر اراک به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شد.
در نشست رای گیری انتخاب سرپرست شهرداری اراک ۲ گزینه «ابوالفضل شالی بگ» و «محمد جعفر پور» پیشنهاد شد که «شالی بگ» با کسب هشت رای موافق به مدت سه ماه برای سرپرستی مدیریت شهری اراک انتخاب شد.
در ادامه نایب رییس شورای اسلامی کلانشهر اراک در این نشست گفت: نیروگاه شازند در چند روز گذشته اقدام به استفاده از سوخت مازوت کرد که این مهم باید با جدیت از سوی مسوولان زیست محیطی پیگیری شود.
سعید نادری افزود: استفاده از سوخت طبیعی گاز در نیروگاه شازند از مصوبات سفر هیات دولت است و پایبندی به این مصوبه ضروری است.
وی بیان کرد: با توجه به سرد شدن هوا، استفاده از سوخت مازوت در نیروگاه شازند نقش موثری در افزایش آلایندگی های شهر اراک دارد.
این عضو شورای اسلامی کلانشهر اراک ادامه داد: طرح جامع کاهش آلودگی هوای این شهر از بیش از ۱۰ سال گذشته در ارا‌ک مصوب شده و تاکنون اقدام هایی نیز برای کاهش آلاینده های هوا صورت گرفته اما اگر نیروگاه شازند به تعهد خود عمل نکند دوباره بسیاری از آلاینده ها به اراک بازمی گردد.
در نشست صحن علنی شورای اسلامی کلانشهر قرارداد بین سرمایه گذران با شهرداری ساخت پنج جایگاه سوخت بنزین در اراک، استقرار سیستم یکپارچه نرم افزاری در شهرداری و مناطق در راستای شفاف سازی عملکرد واحدهای مختلف مصوب شد.
گفتنی است افتتاح حساب نزد بانک مهر ایران و ۲ حساب نزد بانک شهر برای سازمان سرمایه گذاری و واریز درآمدهای حاصله و تنخواه دریافتی نیز در این نشست مصوب شد. :
لینک اصل خبر در سایت شهرداری اراک

    منبع خبر

    شهرداری اراک

    شهرداری اراک یک شهرداری در شهر اراک می باشد

      نظرات