فعالیت مجدد ۱۵ ایستگاه دوچرخه با مشارکت بخش خصوصی

فعالیت مجدد ۱۵ ایستگاه دوچرخه با مشارکت بخش خصوصی

مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری اصفهان گفت: ۱۵ ایستگاه دوچرخه شهر اصفهان با مشارکت بخش خصوصی در نیمه دوم آذرماه ۹۷ مجدد فعال می‌شود.

شهرام رییسی اظهار کرد: ۱۵ ایستگاه دوچرخه در محدوده حاشیه زاینده رود و نقاط مرکزی شهر با مشارکت شهرداری اصفهان و بهره‌بردار بخش خصوصی فعال خواهد شد.

وی با بیان اینکه در ایستگاه‌های دوچرخه کیفیت خدمات ارتقا یافته است و دوچرخه در انواع مختلف معمولی و مدرن به شهروندان ارائه خواهد شد، افزود: تعرفه کرایه دوچرخه‌ها به گونه‌ای تعیین شده تا تمام شهروندان امکان استفاده از آن را داشته باشند.

مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری اصفهان تصریح کرد: ایستگاه‌های دوچرخه مدت‌ها غیر فعال و کره کره آنها پایین کشیده شده بود و به دلیل هزینه‌های زیاد فعالیت آنها صرفه اقتصادی برای شهرداری نداشت، از این رو تنها راهکار فعالیت مجدد آنها استفاده از ظرفیت بخش خصوصی بود در این راستا سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری اصفهان با همکاری معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان در قالب فراخوان ایستگاه‌های دوچرخه شهر را به بخش خصوصی واگذار کرد.

رییسی تاکید کرد: سازمان‌های سرمایه‌گذاری در جهت ایجاد ثروت، درآمد و توسعه خدمات شهری، وظیفه برقراری ارتباط با بخش خصوصی علاقمند سرمایه‌گذاری در قالب‌های مشارکتی یا سایر روش‌ها با شهرداری را دارد .

وی با بیان اینکه افزایش مشارکت و استفاده از توانمندی‌های بخش خصوصی از رویکردهای مهم شهرداری اصفهان محسوب می‌شود، تصریح کرد: پروژه‌های قابل سرمایه‌گذاری در فواصل مختلف و در قالب فراخوان های شفاف و دسترسی آزاد اطلاعات برای جذب سرمایه‌گذار ارائه می شود
لینک اصل خبر در سایت شهرداری اصفهان

  منبع خبر

  شهرداری اصفهان

  شهرداری اصفهان

  شهرداری اصفهان یک شهرداری در شهر اصفهان می باشد

   نظرات