برای رفاه شهروندان اقدامات شایسته ای برنامه ریزی و اجرایی شود

برای رفاه شهروندان اقدامات شایسته ای برنامه ریزی و اجرایی شودفریده بزنی بیرانوند در نشست با معاون خدمات شهری شهرداری کرج، اظهار کرد: برای ارتقا سطح خدمات باید نیروهای بخش های گوناگون مجموعه مدیریت شهری نظیر خدمات شهری، فنی و عمرانی، فضای سبز، زیباسازی و ... تلاش مضاعفی داشته باشند.

رییس کمیسیون خدمات شهر و ایمنی شورای شهر کرج ضمن دعوت از مسوولان خدمات شهری منطقه جهت انجام کار خالصانه برای شهروندان، افزود: این مهم با تعامل، همکاری، انسجام و یکپارچگی مسئولان محقق خواهد شد.

خزانه دار شورای اسلامی شهر کرج، تصریح کرد: خدمات شهری جزو اولین و مهم‌ترین وظیفه شهرداری‌ها به شمار می‌رود چرا که شهروندان یک شهر روزانه نیازمند ارایه خدمات متفاوت از جمع‌آوری زباله تا زیباسازی هستند و مسئولیت ارایه این خدمات را حوزه خدمات شهری بر عهده دارد.

وی افزود: مدیریت شهری و به معنای خاص شهرداری به‌ عنوان یکی از بزرگ ‌ترین سازمان‌های اجتماعی هنگامی می‌تواند از کارایی و بهره‌وری بیشتری برخوردار باشد که اعتماد شهروندان را به‌عنوان سرمایه اجتماعی و معنوی کسب کند و از آن در مسیر اهداف سازمانی و توسعه شهری استفاده نماید.

بزنی بیرانوند بیان کرد: مردم و مسئولین به خوبی می دانند که جهاد خدمت به مردم در کلانشهر کرج تعطیلی بردار نیست و شهرداری و شورای شهر هر روز با قدرت و صلابت بیشتری برای پیشرفت و آبادنی شهر تلاش می کند.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرج

  منبع خبر

  شهرداری کرج

  شهرداری کرج

  شهرداری کرج یک شهرداری در شهر کرج می باشد

   نظرات