۱۰ هزار کارتن خواب در گرمخانه شهرداری اسکان یافتند

۱۰ هزار کارتن خواب در گرمخانه شهرداری اسکان یافتند

۱۰ هزار کارتن خواب در گرمخانه شهرداری اسکان یافتند

معاون خدمات و محیط زیست شهرداری مشهد گفت: افزون بر ۱۰ هزار کارتن خواب و متکدی از ابتدای امسال تاکنون در گرمخانه متعلق به شهرداری در این کلانشهر اسکان داده شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس و به نقل از خبرگزاری ایرنا، خلیل‌الله کاظمی در این خصوص افزود: متکدیان و کارتن خوابها در سطح مشهد توسط شهرداری‌های مناطق سیزده گانه این کلانشهر جمع‌آوری می‌شوند.
وی ادامه داد: همزمان با شروع فصل سرما بازرسی و گشت زنی ۱۵ گروه گشتی در پاتوق‌های کارتن خوابها در مناطق سیدی، اسماعیل‌آباد، بولوار توس، کال زرکش، گلشهر، پنجتن، شهرک حجت، اطراف کشف رود و محله نوده مشهد آغاز شده تا این افراد جمع‌آوری و به گرمخانه منتقل شوند.
معاون خدمات و محیط زیست شهرداری مشهد گفت: از بیستم مهرماه گذشته امسال همزمان با آغاز فعالیت این گشت‌ها تاکنون افزون بر دو هزار کارتن خواب از سطح مشهد جمع‌آوری و اسکان داده شده‌اند.
کاظمی ادامه داد: کارتن خوابها با شش دستگاه مینی‌بوس به گرمخانه منتقل می‌شوند. تعداد اسکان یافتگان در گرمخانه شهرداری مشهد ظرف نیمه نخست امسال ۸۵۰۰ نفر بوده است.
وی افزود: گنجایش پذیرش این گرمخانه روزانه ۲۰۰ تا ۳۰۰ نفر است و اسکان یافتگان با یک وعده شام گرم و صبحانه پذیرایی می‌شوند.
کاظمی ادامه داد: شهروندان مشهدی می‌توانند در صورت مشاهده افراد کارتن خواب، در تماس تلفنی با مرکز ۱۳۷ موضوع را اعلام کنند تا این افراد توسط نیروهای گشت شهرداری به گرمخانه منتقل شوند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات