نشان سفیران کتاب استان فارس به ۳ نفر از شهروندان اهدا شد

نشان سفیران کتاب استان فارس به ۳ نفر از شهروندان اهدا شد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، در این جلسه پروفسور مرتضی خوشخوی زهتاب دانشمند برجسته علوم کشاورزی ایران و جهان و دارای تالیفات متعددی در حوزه علم، حافظ پژوهی و سعدی شناسی، کامران حیدری مستندساز بین المللی شهر شیراز که از چندین فستیوال جهانی از جمله آرژانتین، هلند، فرانسه و ... موفق به کسب جایزه شده و مهتاب نبوی تنها بازیکن تیم پاراتکواندو ایران و دارای مدال طلا و برنز آسیا و دارای دو تالیف به عنوان سفیران کتاب فارس معرفی و نشان سفیران کتاب استان فارس به آنها اهدا شد.
همچنین در شصت و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز، جلسه لایحه شهرداری شیراز مبنی بر ارائه امتیازهای تشویقی نوسازی بافتهای فرسوده، حق الزحمه و نحوه‌ نظارت بر دفاتر تسهیلگری و خدمات نوسازی بافت فرسوده را با تغییرات و اصلاحاتی تصویب شد. اعضای شورای اسلامی شهر شیراز با لایحه‌ پیشنهادی شهرداری مبنی برتعریف بسته سرمایه گذاری جدید و یا فروش پلاک های متعلق به شهرداری که به صورت بسته سرمایه گذاری تعریف شده و پس از گذشت دوسال از تصویب طرح سرمایه گذاری تاکنون تعیین تکلیف نشده است با اکثریت آرا موافقت کردند.
اعضای شورای اسلامی شهر شیراز با لایحه‌ شهرداری شیراز مبنی بر تامین قیر و آهن آلات مورد نیاز پروژه های عمرانی شهرداری شیراز از طریق تهاتر یا واگذاری املاک شهرداری موافقت کردند.
شورای اسلامی شهر شیراز همچنین طرح ارائه خدمات رایگان اتوبوس به محل برگزاری بازی های تیم های فوتبال فجر شهید سپاسی و قشقایی شیراز از تیم های حاضر در رقابت های لیگ دسته یک را تصویب کرد. با تصویب این طرح به شهرداری اجازه داده می شود برای برگزاری بازی های دو تیم فوتبال فجر شهید سپاسی و شهدای قشقایی در سطح شهر شیراز، نسبت به ارائه خدمات اتوبوسرانی رایگان به منظور انتقال تماشاگران به ورزشگاه اقدام کند. همچنین سازمان حمل و نقل مسافر مکلف است با هماهنگی با اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز ، ایستگاههای مورد نیاز در سطح شهر به منظور ارائه خدمات رایگان اتوبوسرانی را مشخص کند و اطلاع رسانی لازم را باهمکاری باشگاه های مربوطه انجام دهد. لینک اصل خبر در سایت شهرداری شیراز

    منبع خبر

    شهرداری شیراز

    شهرداری شیراز یک شهرداری در شهر شیراز می باشد

      نظرات