مهندس مهدلو شهردار زرند:با فعالیتهای انجام شده ابگرفتگی در بعضی نقاط شهر را به صفر رسانده ایم

مهندس مهدلو شهردار زرند:با فعالیتهای انجام شده ابگرفتگی در بعضی نقاط شهر را به صفر رسانده ایم

مهندس مهدلو شهردار زرند از اجرای برنامه های شهرداری در خصوص مدیریت بحران گفت و اظهار داشت : از برنامه های ما در زمینه مدیریت بحران لایروبی جوی های معابر سطح شهر می باشد که این امر با اکیپ هائی از فضای سبز و خدمات شهری به انجام رسیده است .

منتخب شورای شهر زرند افزود: با وجود بارندگی شدید در طی دیروز و دیشب ، مشکل جدی در خصوص آبگرفتگی معابر شهری نداریم و تنها چند مورد آبگرفتگی در دو معبر وجود دارد که نیروهای شهرداری در صدد رفع آن هستند .

وی از آمادگی نیروهای شهرداری برای مقابله با بحران و آب گرفتگی معابر خبر داد و تصریح کرد: استفاده از ماشین آلات و پمپ های مکنده،پاکسازی معابر و جوی های سطح شهر از زباله و نخاله و ایجاد دو منهول در دو نقطه از سطح شهر توانست کمک موثری به شهرداری در زمینه کنترل آبگرفتگی معابر کند .

شهردار زرند با اعلام اینکه تمامی نقاط بحرانی و حساس شهر شناسایی شده و در صورت بروز هر گونه مشکل نیروهای شهرداری در سریعترین زمان برای رفع مشکل آبگرفتگی وارد عمل می شوند گفت: یکی از دلایل آبگرفتگی در بعضی از نمقاط شهر وجود مصالح ساختمانی است که امیدواریم این مشکل نیز با همکاری شهروندان برطرف شود .

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات