مهندس عبدالله زاده رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبزشهرداری زرندخبر داد :افزایش تولیدات سازمان و بی نیاز شهرداری از خرید گل

مهندس عبدالله زاده رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبزشهرداری زرندخبر داد :افزایش تولیدات سازمان و بی نیاز شهرداری از خرید گل

مهندس عبدالله زاده رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری زرند از آغاز کشت گلهای فصل و زمستانه در میادین و بلوارهای سطح شهر زرند خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند مهندس عبدالله زاده یکی از وظایف شهرداری‌ها را زیباسازی و طراوت فضای شهری در طی فصول مختلف دانست و گفت: امسال توسعه فضاهای سبز در شهر‌ زرند در دستور کار این نهاد قرار گرفته است .

مهندس احمد عبدالله زاده تصریح کرد: در سال جاری تولیدات این سازمان با افزایش ۵۰درصدی روبرو بوده است و خوشبختانه ازخرید گل برای میادین و فضای سبز شهری بی نیاز شده ایم .

رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری زرند در ادامه با اعلام این موضوع که در سال جاری بیش از ۲۵ هزار گلدان انواع گلها در گلخانه های این سازمان تولید شده است و برای کشت به میادین شهر انتقال داده خواهند شد گفت:میادین و فضاهای سبز سطح شهر با ۴۰هزار گلدان و ۴ هزار صندوق گل زیبا سازی و گل آرائی خواهند شد .

وی هزینه اجرای این طرح را یکصد میلیون تومان اعلام کرد و گفت: طرح تعویض خاکهای رفیوژهای میادین و کوددهی و خاک ریزی این محل ها نیز در دستور کار این سازمان قرار گرفته بود که خوشبختانه با تلاش و جدیت نیروهای این سازمان به انجام رسیده است .

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات