دومین جلسه شورای راهبردی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی در سال ۹۷ برگزار شد

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، در این جلسه که با حضور خانم ها رضوی و حائری نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، معاونین اداره کل و کارشناسان ارزیابی عملکرد اداره کل برگزار شد، در خصوص انجام فرایند ارزیابی عملکرد در سال جاری و نیز برخی تغییرات اعمال شده در شاخص های عمومی و اختصاصی صحبت و تبادل نظر شد.
همچنین در این جلسه سید حسین حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گزارشی از روند انجام خدمات در میز خدمت و نیز راه اندازی میز خدمت الکترونیک ارائه کرد و گفت: با راه اندازی نرم افزار میز خدمت از ابتدای سال جاری شاهد کاهش چشمگیر مراجعات حضوری ارباب رجوع و نیز کاهش بروکراسی اداری در اداره کل بوده ایم.
وی با بیان اینکه خدمات مربوط به مسکن یکم نیز به تازگی در میز خدمت ارائه میگردد، افزود: همچنین چندین خدمت جدید و پرکاربرد در اداره کل شناسایی شده و در صددیم این خدمات را نیز با هدف کمک بیشتر به ارباب رجوع به میز خدمت اضافه نماییم .
همچنین در این جلسه رضوی نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خواستار پیگیری کتبی خدماتی که شناسه ندارند و لازم است از طریق میز خدمت ارائه شوند، شد و گفت: در مجموعه سازمان مدیریت استان تلاش میکنیم راه را برای ارائه خدمات دهی بهتر به ارباب رجوع از طریق میز خدمت هموار کنیم.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوى

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوى

    اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوى یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات