ناوگان آتش نشانی ارومیه نیاز به توسعه دارد

ناوگان آتش نشانی ارومیه نیاز به توسعه دارد

رییس سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: ناوگان آتش نشانی ارومیه  نیاز به توسعه دارد و نوسازی آن با توجه به افزایش جمیعت ضروری است.

به گزارش ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه، ابراهیم شاد قوشچی با اعلام خبر میانگین عمر ناوگان آتش نشانی به میزان ۱۶ سال، اظهار کرد: در حال حاضر ناگاون آتش نشانی ارومیه فرسوده است و نوسازی آن با توجه به افزایش جمیعت ضروری است.

وی  با اشاره به نوسازی ناوگان آتش  نشانی، اظهار کرد:  نوسازی ناوگان با توجه به بحران های مالی و کمبود اعتبار در حال حاضر امکان پذیر نیست که البته در این خصوص نیازمند کمک های  وزارت کشور و استانداری در جهت خرید و نوسازی ناوگان هستیم .

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه  با بیان اینکه ناوگان آتش نشانی ارومیه  نیاز به توسعه دارد، گفت: درحال حاضر فقط ۲۹ خودرو عملیات آتش نشانی  در سازمان فعالیت دارد که با توجه به سرانه جمیعت و  افزایش حوادث  در برخی از فصول سال نیازمند توسعه و تجهیز ماشین الات هستیم .

شاد قوشچی افزود: همچنین در وضعیت کنونی  نیازمند خرید ۱۰ دستگاه خودرو آتش نشانی و تجهیزات ویژه ای چون ست های هیدرولیکی و دستگاه جرثقیل هستیم .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات