خرید تجهیزات مدرن اطفای حریق در دستور کار شهرداری کرج

خرید تجهیزات مدرن اطفای حریق در دستور کار شهرداری کرج
علی اصغر کمالی زاده با اشاره به خرید تجهیزات مدرن در حوزه اطفای حریق، اظهار کرد: برخورداری از تجهیزات بروز و مدرن در حوزه اطفای حریق و امداد و نجات یکی از ضرورت های اصلی در کلانشهر کرج به شمار می رود.

وی با اشاره به انعقاد قرارد خرید  ۲ دستگاه کشنده مرسدس با نردبان ۳۲ متری، یک دستگاه ماشین امداد و نجات با شاسی ایوکو مجهز به جرثقیل ۱۰ تن و تجهیزات کامل که دو سال گذشته صورت گرفته بود، افزود: عدم پیگیری های مستمر طی دو سال گذشته پیرامون اجرای تعهدات قرارداد خرید تجهیزات مذکور و نوسانات ارز موجب شد تحویل این ماشین آلات با تاخیر چند ماه به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مواجه شود.

شهردار کرج ادامه داد: راه کارهای خوبی با شرکت طرف قرارداد پیرو رفع مشکلات پیش آمده در راستای اجرای مفاد قرارداد مطرح شده که امیدواریم با هماهنگی های به عمل آمده و مساعدت بانک مرکزی در تامین ارز مورد نیاز، این تجهیزات هر چه زودتر وارد کشور شده و در اختیار نیروهای خدوم آتشنشانی قرار گیرد.

کمالی زاده گفت: امیدواریم هیچ گاه حادثه ای برای شهروندان کرج رخ ندهد و با رعایت نکات ایمنی توسط همشهریان، استفاده از این تجهیزات به حداقل ممکن برسد.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرج

  منبع خبر

  شهرداری کرج

  شهرداری کرج

  شهرداری کرج یک شهرداری در شهر کرج می باشد

   نظرات