دوره آموزشی ویژه تاکسیرانان شهر قزوین برگزار شد

دوره آموزشی ویژه تاکسیرانان شهر قزوین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ اسماعیل عرشیان افزود: سازمان تاکسیرانی با توجه به رسالت و اهداف خود مبنی بر ارتقای دانش و مهارت های شغلی تاکسیرانان و ارائه خدمات بهینه به شهروندان، به برگزاری دوره های آموزشی ویژه تاکسیرانان به صورت ادواری اقدام  می کند.

وی افزود: دوره آموزشی ویژه هفته اول آذرماه سال جاری با موضوعات آشنایی با قوانین و مقررات سازمان تاکسیرانی، آشنایی با نکات راهنمایی و رانندگی، نحوه برخورد با مسافر، نظافت و پاکیزگی خودرو، فن بیان، رزق حلال، امانتداری، گردشگ، نکات فنی نگهداری خودر و آشنایی با کپسول آتش نشانی و نحوه خاموش کردن آتش برگزار شد.

این مسوول اضافه کرد: دکتر اکبری و حجت الاسلام قدس از اساتید حوزه و دانشگاه ، سرهنگ حسن پور رئیس پلیس راهور استان و  جمالی رئیس پایگاه آتش نشانی مینودر قزوین در این جلسه آموزشی مطالب سودمندی را برای تاکسیرانان بیان کردند.

عرشیان با ذکر این نکته که رانندگی تاکسی یک شغل تخصصی است که نیاز به آموزش و مهارت فراوان دارد، افزود: این دوره با استقبال تاکسیرانان برگزار شد و با توجه به سودمند بودن مباحث مطرح شده برای تاکسیرانان و شهروندان، این دوره ها به طور مستمر برای گروه‌­های دیگری از تاکسیرانان که در مرحله تمدید مجوز فعالیت هستند، برگزار خواهد شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات