پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج.

پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج.

پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج.

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه در پیامی هفته بسیج را به آحاد ملت ایران و به ویژه بسیجیان سلحشورتبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، در این پیام آمده است:

بسیج یادآور صلابت و ایثار مردان و زنانی از تبار فرزندان خمینی کبیر (ره) است که در لبیک به ندای پیر خمین در مسیری گام برداشتند که فرجام آن  سرافرازی ایران اسلامی و کمک و یاری به دین حق محمد رسول الله (ص) است.

بسیج قلب تپنده ای است که در سینه میلیون ها ایرانی مسلمان، ندای رهایی از ظلم و ستاندن داد مظلومان عالم را فریاد می زند و گام ها را در راه اهداف اسلام عزیز و ائمه اطهار، مستحکم تر می کند. بی شک هر آنچه امروز ایران و ملت مسلمان آن، از آن خود دارند جز در سایه این حرکت عظیم نبوده و بی وجود آن اهداف عالیه انقلاب دست نیافتنی بوده است؛ چه آنکه رهبر معظم مان فرمودند: «بسیج یعنی نیروی کارآمد کشور برای همه میدانها.»

قدردانی و یادآوری از بزرگ مردان این عرصه در هفته بسیج نعمتی است که خداوند متعال ما را رهین آن کرده و شکر این نعمت جز در سایه سار تاسی از ولایت و عمل به اهداف عالیه تاسیس بسیج مهیا نخواهد بود. به جاست که در سال جاری که هفته بزرگداشت بسیج همراه و همزمان شده با میلاد پیامبر اکرم (ص) و هفته وحدت، بسیج را رکنی بدانیم در راستای تحقق وحدت تمام مذاهب اسلامی و اقوام ایرانی؛ همچون دوران دفاع مقدس که همگان در راستای دفاع از اسلام و میهن قد علم کردند.

اینجانب به نمایندگی از اعضای محترم و کارکنان عزیز شورای اسلامی شهر ارومیه، ضمن تبریک این هفته به آحاد ملت ایران و به ویژه بسیجیان سلحشور، دوام توفیقات این حرکت عظیم اسلامی و ملی را از خداوند متعال خواهانم و امید دارم در آستانه میلاد نبی مکرم اسلام، مسیر توفیقات و حرکت شتابان بسیج ادامه یابد و هر روز بیش از گذشته کارآمدی آن به اثبات رسیده و در خدمت به ملت عزیز ایران و تمامی مسلمانان جهان قدرتمند تر وارد صحنه شود.

دکتر علیزاده امامزاده

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر ارومیه

    منبع خبر

    شورای شهر ارومیه

    شورای شهر ارومیه یک شورای شهر در شهر ارومیه می باشد

      نظرات