برگزاری جشن با شکوه هفته وحدت برای خانواده سازمان اتوبوسرانی

برگزاری جشن با شکوه هفته وحدت برای خانواده سازمان اتوبوسرانی

به مناسبت میلاد حضرت رسول (ص) و امام جعفر صادق(ع) جشن با شکوهی برای خانواده بزرگ سازمان اتوبوسرانی برگزار شد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز (رسارا) یکشنبه چهارم آذر ماه، مراسم جشنی به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر مکرم اسلام (ص) و رئیس مذهب تشییع امام جعفر صادق (ع) با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری، مدیرعامل و خانواده های پرسنل سازمان اتوبوسرانی، در سالن تالار شهر برگزار شد.
این مراسم که در ساعت ۱۸ آغاز شد سید کوروش حسینی زاده مدیرعامل سازمان ضمن تبریک میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و فرا رسیدن سالروز تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان حضرت امام خمینی (ره)، به سختی کار در سازمان اتوبوسرانی با سیزده ساعت رانندگی اشاره کرد .
حسینی زاده در ادامه از حضور پرسنل و خانواده های محترم در این مراسم تشکر کرد و افزود: قدردان زحمات همه همکاران هستیم و تلاش می کنیم امکانات لازم برای ارائه خدمات به شهروندان را فراهم کنیم.
حجت‌الاسلام و المسلمین موسوی والا در بخش دیگر برنامه در سخنانی گفت: پیامبر (ص) پیام آور محبت و مهربانی بود و بر همین مبنا رَحْمَهً لِلْعالَمِینَی خود را در جهان منتشر کرد.
وی در ادامه ابعاد محبت بین همسران را از دیدگاه روانشناسی بازشماری و خاطرنشان کرد: یکی از رفتارهایی که به محبت در بین خانواده ختم می شود احترام متقابل است که به ایجاد محبت و مودت در زندگی می انجامد.
در بخش های دیگر مراسم جشن میلاد حضرت رسول (ص) و امام جعفر صادق (ع) با اجرای مداحی، موسیقی، مسابقه و اهدای جوایز به ۲۰ نفر از شرکت کنندگان ادامه یافت.
اداره ارتباطات یادآور شد برنامه فوق که به همت معاونت توسعه و برنامه ریزی سازمان برگزار شد، با اهدای لوح تقدیر و هدیه نقدی به پنج تن از اتوبوسرانان نمونه در سال ۹۷ ، گرفتن عکس یادگاری و پذیرایی از حاضران در ساعت ۲۰:۳۰ به پایان رسید.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری اهواز

    منبع خبر

    شهرداری اهواز

    شهرداری اهواز یک شهرداری در شهر اهواز می باشد

      نظرات