تخفیف ۵۰ درصدی هتل‌ها و سینماهای گرگان در جشنواره پاییز هزار رنگ

تخفیف ۵۰ درصدی هتل‌ها و سینماهای گرگان در جشنواره پاییز هزار رنگ

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان عبدالرضا دادبود ظهر امروز در نشت خبری به مناسبت جشنواره پاییز هزار رنگ گرگان که از هفتم تا نهم آذرماه در گرگان برگزار خواهد شد، اظهار کرد: این جشنواره بهانه‌ای برای توسعه گردشگری در شهر گرگان است که می‌توانیم با این جشنواره ویژگی‌های طبیعت گرگان را به مردم معرفی کنیم.

وی ادامه داد: پیشنهاد ما این است این جشنواره برای سال‌های آینده گسترش پیدا کند و در مدت زمانی بیشتر با برنامه‌های بیشتر برگزار شود.

شهردار گرگان بیان کرد: تلاش کردیم پاییز هزار رنگ گرگان را به صورت ملی و بین‌المللی معرفی کنیم و در این راستا از ظرفیت رسانه‌ها و حتی از ظرفیت افراد مطرح و مشهور استفاده کرده‌ایم.

دادبود گفت: در این جشنواره موضوعات متنوعی برگزار خواهد شد که مسابقات عکاسی، فیلم کوتاه، دوچرخه‌سواری خانوادگی، رالی خانوادگی، مسابقات کودک و نوجوان، تور گرگانگردی در سه روز برگزاری جشنواره، تور بافت قدیم از جمله برنامه‌هایی است که در غالب این جشنواره برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: برنامه افتتاحیه این جشنواره در روز چهارشنبه هفتم آذر ماه و اختتامیه در روز نهم آذرماه در پارک جنگلی النگدره برگزار خواهد شد و برنامه گذر ورزشی، گذر فرهنگی، جشنواره غذا، پیاده‌روی خانوادگی، تخفیف بلیط نیم‌بهاء سینماهای گرگان و تخفیف ۲۰ تا ۵۰ درصدی هتل‌های گرگان از دیگر برنامه‌های مدت برگزاری جشنواره است.

شهردار گرگان تصریح کرد: در این مدت، جشنواره خرید هم پیش‌بینی شده و برخی از فروشگاه‌ها برای شهروندان تخفیف لازم را ارائه خواهند داد که لیست فروشگاه‌ها به صورت وسیع اطلاع‌رسانی خواهد شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری گرگان

  منبع خبر

  شهرداری گرگان

  شهرداری گرگان

  شهرداری گرگان یک سازمان دولتی و شهرداری در شهر گرگان می باشد

   نظرات