تعامل و همکاری مستمر در پروژه اصلاح و ترمیم شبکه آب و فاضلاب شهری

تعامل و همکاری مستمر در پروژه اصلاح و ترمیم شبکه آب و فاضلاب شهری

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه دو ، نشست هم اندیشی شهرداران و معاونین مناطق سه گانه و مدیرعامل آبفای شهری ساری به میزبانی شهرداری منطقه دو برگزار شد.

محمد حسین قبادی شهردار منطقه دو ، این نشست را در راستای تعامل و همکاری مستمر شهرداری های مناطق سه گانه ساری و آبفای شهری عنوان کرد و گفت: ارائه راهکارهای موثر در راستای ترمیم اصلاح شبکه آب و فاضلاب ،  مشارکت دستگاه های مربوطه در این زمینه و نیز همکاری برای ارائه خدمات مطلوبتر به شهروندان ، مسیر توسعه ساری را هموارتر خواهد کرد.

در ادامه این نشست، مصطفی احمدی فولادی  شهردار منطقه یک به  تعامل شرکت آب و فاضلاب شهری با شهرداری های مناطق ساری اشاره کرده و  اظهار داشت: این تعامل و همکاری  بستر مناسبی را برای  برنامه ریزی های بهتر در راستای ارائه  خدمات به شهروندان به وجود آورده است.

احمدی فولادی بر نظارت شهرداری منطقه یک در اجرای پروژه های عمرانی تاکید کرده و افزود:  رعایت  نکات ایمنی در حفاری ها ، ترمیم آسفالت و زیرساخت ها همواره در دستور کار شهرداری این منطقه قرار دارد.

در این نشست، مهدی کرمی شهردار منطقه سه ضمن تاکید براستفاده از مصالح مرغوب در پروژه های عمرانی  گفت:  تسریع رفع نواقص موجود در پروژه ها توسط پیمانکاران جدید نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

در پایان، برارزاده، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری ، همکاری و تعامل مجموعه شهرداری ساری و این شرکت را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت:  نقاط بحرانی شهرساری  شناسایی  شده و طبق قرارداد با پیمانکاران جدید ترمیم خیابان ها و معابر حفاری شده با بکارگیری مصالح مرغوب اجرایی خواهد شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات