تحول در نظام آموزش سازمان با برگزاری دوره های آموزشی الکترونیکی

تحول در نظام آموزش سازمان با برگزاری دوره های آموزشی الکترونیکیعضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی :

تحول در نظام آموزش سازمان با برگزاری دوره های آموزشی الکترونیکی

عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی با حضور در غرفه جامعه مهندسان ساختمان ایران در نمایشگاه بین المللی کتاب و رسانه مشهد گفت: آموزش الکترونیکی از راه دور تحولی را نظام آموزش سازمان ایجاد خواهد کرد .

به گزارش روابط عمومی سازمان به نقل از پایگاه  خبری جمسا؛ مهندس جعفر حسین پور با اعلام این خبر افزود: از مزایای برگزاری دوره های الکترونیکی می توان به خدمات دهی به مهندسانی که خارج از شهر مشهد هستند اشاره کرد تا جهت فراگیری برخی دوره ها نیازمند سفر نباشند .

وی در بخش دیگری از سخنان خود به سامانه ساجام و تحولات این حوزه اشاره کرد و گفت: در آینده نزدیک نرم افزار جامع ساجام را به نحوی دنبال کنیم که مالک به طور مستقیم با مهندس در ارتباط باشد .

وی همچنین از حضور مهندسان جوان در اتاق فکر سازمان خبر تحت عنوان دپارتمان نخبگان داد و بیان داشت: با تشکیل این دپارتمان در زمینه مورد نیاز می توانیم از حضور مهندسان جوان و خلاق استفاده کنیم و به انتقال تجربیات در این زمینه بپردازیم .

وی در پایان نشست هایی که با هم اندیشی گروه های تخصصی در سازمان تشکیل می شود را بسیار کارآمد توصیف کرد و تصریح کرد: تصمیم سازی های ایجاد شده در این کارگروه ها می تواند بر اثربخشی و مصوبات هیئت مدیره اثر گذار باشد

لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی یک انجمن در شهر مشهد می باشد

   نظرات