فضاهای رها شده در منطقه یک به‌سازی می‌شوند

شهردار منطقه یک:

فضاهای رها شده در منطقه یک به‌سازی می‌شوندسرویس خبر: اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان
شهردار منطقه یک کرمان با بیان اینکه در راستای به‌سازی محیط‌های شهری به دنبال آن هستیم تا فضاهای رها شده و بلااستفاده در سطح منطقه را بازسازی کرده و به آنها جانی تازه ببخشیم، گفت: اعتباری به این امر اختصاص داده شده تا با کمترین هزینه، فضاهای بی‌روح را زنده کنیم.
رضا خیاط‌زاده در ادامه افزود: در هفت ماه اول امسال، ۱۰ هزار و ۸۹۴ متر طول جدول‌گذاری،دوهزار و ۳۷۷ مترمربع عملیات کف سازی، ۳۸ هزار و ۹۵۰ مترمربع روکش آسفالت و ۱۲۷هزار و ۱۶۶مترمربع زیرسازی معابر درسطح منطقه یک انجام شده است.
وی گفت: در مدت زمان یاد شده هم‌چنین ۶۵۰ مترمربع اصلاح هندسی در راستای تسریع در عبور و مرور خودروها و کاهش ترافیک انجام شده است.
شهردار منطقه یک در بخش دیگری از صحبت‌های خود، اولویت اصلی منطقه یک در شش ماهه اول امسال را بهره‌برداری از پل شهید بهشتی عنوان و تصریح کرد: خوشبختانه با همت و همکاری سایر واحدهای شهرداری، این پل به بهره‌برداری رسید.
خیاط‌زاده با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون دو المان در پارک ریاضیات و بوستان مشاهیر نصب شده است، خاطرنشان کرد: در صورت نیاز، المان و سردیس‌های جدید طراحی و در فضاهایی مناسب نصب خواهد شد.

نجمه ابراهیمی‌نژاد

 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید ۰۱۰۰.jpg
 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید ۰۹۹.jpg

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

  منبع خبر

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

   نظرات