سومین جلسه هیات مدیره سازمان برگزار شد+مصوبات

سومین جلسه هیات مدیره سازمان برگزار شد+مصوبات

سومین جلسه هیات مدیره سازمان برگزار شد+مصوبات


سومین جلسه هیات مدیره سازمان روز شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ از ساعت ۱۶ تا ۱۹:۳۰ در محل سازمان برگزار و تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ شد:

۱)با برگزاری کارگاه های تخصصی عمران، ترافیک و همایش مکانیک تا سقف بودجه هر کدام و برگزاری توسط کمیته همایش­ها موافقت گردید.

۲)با افزایش ردیف بودجه مربوط به بیمه تکمیلی درمان برای مهندسین عضو تا سقف ۳۰ درصد موافقت شد.

۳)طرح موضوع پیشنهاد اصلاح تعداد کار مطرح و مقرر گردید پروژه هایی که کمتر از ۳۰۰ متر مربع باشد و پس از اصلاح پروانه از ۳۰۰ متر مربع تجاوز نکند. در صورتی که همه در یک شهر باشند فقط برای مهندسین طراح و ناظر حقیقی پایه ۳ حداکثر به تعداد ۵ پروژه بدون احتساب تعداد کار از ظرفیت آنها کسر گردد. توضیح اینکه این مصوبه پس از اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح قابلیت اجرا خواهد داشت.

۴)طرح موضوع مجریان در شهرهای کوچک مطرح و با توجه به بررسی آماری تعداد کار مشمول مجریان در این شهرها و تعداد مجریان و تا بسترسازی مناسب جهت پیاده سازی کامل طرح، مقرر گردید روال موجود اصلاح و در شهرهای ذیل، این شهرها با شرط پروژه های بالای ۵ سقف و یا ۸۰۰ متر مربع و یا دارای زیرزمین مشمول اخذ مجری گردند.

امامزاده عبدالله، دابودشت، رینه، گزنک، زرگرمحله، گتاب، گلوگاه بابل، مرزیکلا، خلیل شهر، کوهی خیل، مرزن آباد، کیاسر، فریم، هولار، آلاشت، پل سفید، ارطه، سیمرغ، بلده، پول، کجور، زیرآب، گلوگاه و سوادکوه شمالی (شیرگاه)

لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران یک انجمن در شهر ساری می باشد

   نظرات