تشییع باشکوه پیکر پاک و مطهر شهید غلام حق شناس بر روی دستان مردم و مسوولان

تشییع باشکوه پیکر پاک و مطهر شهید غلام حق شناس بر روی دستان مردم و مسوولان

در مراسم باشکوهی پیکر پاک و مطهر شهید غلام حق شناس بر روی دستان مردم و مسوولان تشییع گردید.
حمید عشقی شهردارشاهین شهر در حاشیه این مراسم باشکوه در مصاحبه با واحد خبر شهرداری گفت: عزت، قدرت و کرامت امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدای گرانقدر است.
وی در ادامه افزود: همان طور که شهدای والامقام در جنگ تحمیلی در سنگر دفاع از میهن جان خود را فدای امنیت و آرامش ما نمودند، ما نیز امروز باید در سنگر خدمت به مردم لحظه ای غفلت نکرده و حافظ خون شهدا ،آرمان های امام خمینی (ره) و گوش به فرمان رهنمودهای مقام معظم رهبری امام خامنه ای ( مدظله العالی) باشیم.
علی فتحی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهداء گفت: در آیات متعدد قرآن کریم همواره به جایگاه والا و باارزش شهداء و مقام شهادت تاکید شده است.
وی در ادامه افزود: عظمت و اقتدار امروز ایران اسلامی مدیون خون شهداست و ما نیز وظیفه داریم همواره حافظ و پاسدار خون آنها باشیم.
فتحی خاطر نشان نمود: همه تکلیف داریم تا آخرین نفس از آرمان‌ها و ارزش های انقلاب اسلامی و ولایت فقیه دفاع نموده و در این راه لحظه ای غفلت ننماییم.
شایان ذکر است مسوولان و مردم شهید پرور و همیشه در صحنه شهرستان شاهین شهر و میمه پیکر پاک و مطهر شهید غلام حق شناس را از محل ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان تا گلزار شهدای شهر گرگاب تشییع و در کنار همرزمان شهیدش به خاک سپردند.
گفتنی است پیکر پاک و مطهر شهید غلام حق شناس پس از ۳۶ سال دوری و فراق به میهن اسلامی ایران بازگشت.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری شاهین شهر

  منبع خبر

  شهرداری شاهین شهر

  شهرداری شاهین شهر

  شهرداری شاهین شهر یک شهرداری در شهر شاهین شهر و میمه می باشد

   نظرات