آتش سوزی در کارگاه لوسترسازی مهار شد

آتش سوزی در کارگاه لوسترسازی مهار شد

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه  گفت: آتش سوزی در کارگاه لوسترسازی در خیابان پزشکیان با تلاش آتش نشانان مهار شد .

به گزارش  مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  ابراهیم شاد قوشچی با اشاره به وقوع یک فقره آتش سوزی در حوزه ایستگاه شماره ۲ آتش نشانی ارومیه اظهار کرد: این حادثه در ساعت ۱۵:۲۰ دقیقه عصر دیروز رخ داد که بلا فاصله پس از تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر آتش سوزی یک کارگاه لوستر سازی ،ستاد فرماندهی بی درنگ آتش نشانان ایستگاه ۲ را به محل اعزام کردند.

وی ادامه داد:  آتش نشانان به محض رسیدن به محل متوجه دود غلیظی در اطراف محل حادثه شدند و با سرعت عمل محل حادثه را ایمن سازی وبا استفاده از چند رشته لوله آب دهی و تجهیز خود به دستگاه تنفسی شروع به اطفای حریق  کردند.

شادقوشچی افزود: پس از خاموش کردن آتش و جلوگیری از گسترش آن به سایر واحدها و مغازه ها و اعلام نظر کارشناسان مشخص شد، یک باب مغازه لوستر سازی به مساحت تقریبی ۲۵ متر مربع دچار آتش سوزی شده و و پس از اطمینان از خاموشی کامل حریق به ایستگاه خود برگشتند.

وی خاطرنشان کرد: این آتش سوزی علیرغم خسارت مالی اما هیچگونه خسارت جانی در پی نداشته است.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه  یادآور شد: سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی و ارائه خدمات به شهروندان است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات