قدردانی از تلاش‌های شهردار کرمان برای رسیدن به هدفِ «شهری برای همه»

قدردانی از تلاش‌های شهردار کرمان برای رسیدن به هدفِ «شهری برای همه»سرویس خبر: مدیریت ارتباطات و بین‌الملل شهرداری کرمان
نماینده جامعه معلولان در ستاد مناسب‌سازی شهر کرمان از تلاش‌های شهردار کرمان برای رسیدن به هدفِ «شهری برای همه» قدردانی کرد.
شورش دلپسند، در نشست ستاد مناسب‌سازی شهر کرمان برای معلولان، ضمن قدردانی از سیدمهران عالم‌زاده، شهردار کرمان، خطاب به وی گفت: جامعه معلولان سال‌هاست منتظر این اتفاق است تا فرد فرهیخته‌ای مثل شما که دغدغه جامعه معلولان را دارد، بر مسند شهرداری کرمان بنشیند.
وی با بیان این‌که پرداختن به مشکلات معلولان، فقط در مناسب‌سازی خلاصه نمی‌شود، گفت: در این زمینه نیاز به فرهنگ‌سازی نیز داریم.
دلپسند ضمن تشکر از مناسب‌سازی پارک مشاهیر برای معلولان گفت: این بوستان نواقص بسیار ریزی دارد که شهردار محترم منطقه یک برای رفع این نواقص قول مساعد داده‌اند.
وی افزود: اگر در هر منطقه از شهر کرمان، یک پارک ویژه معلولان مناسب‌سازی و تجهیزات لازم در آن نصب شود، این پارک‌ها می‌توانند به مراکزی برای تجمع معلولان تبدیل شوند.
نماینده جامعه معلولان در ستاد مناسب‌سازی شهر کرمان، ضمن تشکر به‌دلیل واگذاری یک اتوبوس ویژه به معلولان ضایعه نخاعی گفت: حمل‌و‌نقل عمومی شهر کرمان باید به‌تدریج برای استفاده معلولان سامان‌دهی شود.
دلپسند با بیان این‌که طبق آمار سازمان ملل، ۱۰ درصد جمعیت هر شهر را معلولان تشکیل می‌دهند، اظهار امیدواری کرد با اقدامات مطلوب شهردار و مدیران شهرداری در زمینه مناسب‌سازی شهر کرمان برای معلولان، به هدف شهر ایده‌آل و شهری برای همه برسیم.


محمدرضا احمدی

 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید ۰۴۴.JPG

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

  منبع خبر

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

   نظرات