عضو شورای اسلامی شهر اهواز: باید در مسیر خدمت به مردم حرکت کنیم

عضو شورای اسلامی شهر اهواز: باید در مسیر خدمت به مردم حرکت کنیم

حسین حیدری عضو شورای اسلامی شهراهواز در مراسم افتتاح سالن معراج آرامستان بهشت آباد اهواز که با حضور آیت اله حسن زاده امام جمعه موقت اهواز، کتانباف شهردار اهواز،  موسوی زاده، فلسفی، موسوی نژاد، ایزدی و حاجتی اعضای شورای اسلامی شهر اهواز برگزار شد، گفت: ما اعضای شورای شهر  معتقدیم که وضعیت کنونی شهر اهواز در شان مردم آن  نیست. شهری که لیاقت و شایستگی اش خدماتی بیش از آنچه که ارائه می شود را می طلبد و همگی ما باید در مسیر خدمت به مردم حرکت کنیم
حسین حیدری افزود: سالن معراج با ۶۰۰ متر بنا به همت سازمان آرامستانهای شهرداری جهت رفاه شهروندان احداث شده‌ است و از آنجایی که مردم در گرما و سرمای شدید جهت دفن امواتشان در فضای باز بودند و این باعث رنج آنها بود، لذا شان مردم اهواز می طلبید که این سالن احداث شود.  یکی از ویژگی های خوب این ساختمان این است که به صورت امانی و با حداقل هزینه ساخته شده است.
وی خاطرنشان کرد: تلاش همه ما این است که شرایط رفاهی برای مردم فراهم کنیم. با وجود روحیه و تفکر انقلابی و جهادی باید در مسیر خدمت به مردم حرکت کنیم و کارها را پیش ببریم تا پایان سال پروژه های خوبی اجرا شود و به مردم اهواز تقدیم کنیم.
حیدری  تقاطع غیر همسطح شهید بندر (چهارشیر)، پل ولایت، فرهنگسرا و ... را از جمله اقدامات خوبی برشمرد که در حال انجام هستند.
این مقام مسئول اظهار امیدواری کرد: با انجام وظایف خود، منشا خدمت رسانی مطلوب به مردم اهواز  باشیم و شرایط مطلوبی را برای خدمات عمومی در شهر اهواز ایجاد کنیم.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری اهواز

    منبع خبر

    شهرداری اهواز

    شهرداری اهواز یک شهرداری در شهر اهواز می باشد

      نظرات