مراسم بزرگداشت روز حسابدار در دفتر نمایندگی آمل برگزار شد

مراسم بزرگداشت روز حسابدار در دفتر نمایندگی آمل برگزار شد

مراسم بزرگداشت روز حسابدار در دفتر نمایندگی آمل برگزار شد


مراسم بزرگداشت روز حسابدار با حضور خزانه دار و دبیر سازمان، مسئول مالی و کارشناسان مالی دفاتر نمایندگی به میزبانی دفتر نمایندگی آمل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، خزانه دار سازمان ضمن تبریک روز حسابدار و تشکر از زحمات همکاران، گفت: پایش و عمل به بودجه از مهمترین وظایف مالی و حسابداری می باشد.

دکتر محمد فیروزیان در ادامه شفاف سازی، بهینه کردن هزینه ها، صرفه جویی را از وظایف حسابدارن برشمرد و افزود: پایش مرحله ای بودجه در مدت زمان باقیمانده تا اتمام سال جاری، از کارهای اساسی کارشناسان این حوزه می باشد.

به گفته وی، در جلسه ای طی روزهای آتی با روساء دفاتر نمایندگی و عاملین خزانه دار در خصوص پیگیری بحث بودجه برگزار خواهد شد.

در ادامه دبیر سازمان، ضمن قدردانی از زحمات همکاران این حوزه؛ افزود: حوزه امور مالی و حسابداری از جمله بخش های تخصصی است که کار کردن در این حوزه در بعضی جهات مشکل و سخت است و در عین تسهیل امور، قانونگرایی نیز باید سرلوحه کارهای آنان باشد.

مهندس مسیبی بیان داشت با توجه به اینکه دوره مدیریت از نوع مشارکتی بوده؛ لذا یکایک کارمندان می بایست در بهبود امور اداری و جاری سازمان مبدع و مبتکر باشند.

همچنین میکائیل مهدوی مسئول مالی سازمان بیان داشت: این حوزه به نوعی با سایر واحدهای سازمان مرتبط بوده و از این رو راضایت واحدهای مرتبط هم معمولاً دشوار است و همکاران مسیر کاری خود را در چارچوب مسیر برنامه و بودجه مصوب سازمان قرار داده تا هیچگونه انحراف بودجه ای در ردیف های هزینه ای رخ ندهد.

در ادامه مراسم همکاران واحد مالی به بیان نقطه نظرات خود در جهت بهبود عملکرد سازمان پرداختند.

در پایان جلسه به پاس قدردانی از زحمت این همکاران لوح سپاس از جانب ریاست سازمان به کارشناسان مالی اهدا شد.لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران یک انجمن در شهر ساری می باشد

   نظرات