پیام تشکر مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد از ۲ راهدار نجات دهنده شغال

پیام تشکر مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد از ۲ راهدار نجات دهنده شغال

به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد - ظهر پنج شنبه پانزدهمین روز از آذر ماه ۹۷ فیلمی از اقدام پسندیده و قابل تحسین  نجات یک شغال توسط احدی از کارکنان راهداری شهرستان کهگیلویه که سرآن در دهانه ظرف پلاستیکی گیر کرده بود در فضای مجازی تحسین همگان را برانگیخت تا بار دیگر نشان از توجه عامه مردم به اصل پنجاهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران را هویدا سازد.

براساس این گزارش پس از انتشار این ویدئو محسن جعفری نزاد مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد در پیامی از ۲ کارمند اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تشکر کرد که متن پیام بدین شرح است .

همکاران گرامی جناب آقایان هدایت پوردیان و سید احمد جناب همانا انسان اشرف مخلوقات و نماینده خدا بر روی زمین است . از این روز انتظار می رود که مراقبت از زیر دستان و موجودات زنده ای که صدایی به نشان اعلام درد و اعتراض ندارند را جزو خصایص والای انسان برشماریم .مردم از اقشار مختلف بهترین سرمایه و پشتوانه معنوی برای حفاظت از سرمایه های طبیعی ,ملی هستند و ما حافظان طبیعت همواره با احترام به مردم در صدد جلب مشارکت آنها در حفظ محیط زیست هستیم .

بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را را از شما که در کمال انسانیت نسبت به نجات جانداری بی دفاع و آسیب دیده اقدام نمودید , اعلام می نمایم و مفتخرم که هنوز هم افراد علاقه مندی چون شما , وظیفه انسانی و اسلامی خود را در حفاظت از ارکان محیط زیست به نحو شایسته انجام داده و برای حیوانات  همچون مخلوقات , حق زندگی و ادامه حیات قائلند.

تنوع زیستی سرمایه است و باید این سرمایه را بعنوان امانت به آیندگان واگذار کنیم . امید است با تقویت این روحیه ارزشمند و افزایش فرهنگ زیست محیطی ,بیش از پیش شاهد رشد و اعتلای محیط زیست کشور وحفظ گونه های ارزشمند گیاهی و جانوری که خود از مواهب ارزشمند الهی در این سرزمین است باشیم .

لینک اصل خبر در سایت اداره کل حفاظت محیط زیست استان کهکيلويه و بويراحمد

    منبع خبر

    اداره کل حفاظت محیط زیست استان کهکيلويه و بويراحمد

    اداره کل حفاظت محیط زیست استان کهکيلويه و بويراحمد یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات