احیای مجدد فرصت باشگاه داری در کلانشهر اراک جای تقدیر دارد

احیای مجدد فرصت باشگاه داری در کلانشهر اراک جای تقدیر دارد

در نشست صحن علنی شورای اسلامی کلانشهر اراک، رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای اسلامی کلانشهر اراک گفت: بر اساس برآوردهای صورت گرفته استعداد، قابلیت و ظرفیت های مناسب ورزشی به لحاظ زیرساختی در این شهر ایجاد شده است.
مرتضی سورانه افزود: معاونت نیروی انسانی و برنامه ریزی شهرداری اراک باید به این مهم توجه کند و این استعداد و یا زیرساخت نباید به دلیل کمبود نیروی انسانی یا چینش نامناسب نیرو معطل بماند.
وی بیان کرد: احیای مجدد فرصت باشگاه داری در کلانشهر اراک جای تقدیر دارد.
این عضو شورای اسلامی کلانشهر اراک ادامه داد: سالن شهید ثامنی روزانه استعداد ۲۰۰ نفر در ۱۱ زمان مشخص، سه سالن رزمی با وسعت ۱۷۰ متر در ۲ طبقه، استعداد روزانه ۲۲۰ نفر در ۹ زمان مشخص، استخر شهرداری امکان استفاده ۳۶۰ نفر روزانه در ۹ زمان مشخص، سالن فوتبال با ۷۲۰ متر ورزشی و ۲۴۰ متر اداری قابلیت جذب روزانه ۲۰۰ نفر را در ۱۰ وقت مشخص و سالن ورزشی پارک بانوان استعداد استفاده ۲۰۰ نفر را در ۱۰ زمان مشخص دارد.
سورانه اظهار داشت: سالن ورزشی شهید حججی در شهرک ولیعصر (عج) اراک توانایی جذب روزانه ۲۰۰ نفر را در ۱۰ زمان مشخص، سالن بدنسازی مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک استعداد ۱۵۰ نفر و زمین چمن یک هزار و ۸۰۰ متر مربعی پتانسیل جذب روزانه ۱۶۰ نفر در چهار وقت مشخص را داراست.
وی بیان کرد: روزانه در مجموع امکان استفاده یک هزار و ۸۰۰ نفر از تاسیسات ورزشی شهر اراک وجود دارد.
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای اسلامی کلانشهر اراک ادامه داد: نیروهایی که برای ساماندهی زیرساخت های ورزشی این شهر به کار گرفته شده تخصصی و برنامه ریز نیستند و این امر موجب هدر رفت سرمایه ها و امکانات می شود.
سورانه تصریح کرد: اداره امکانات فرهنگی شهرداری اراک نیز نیازمند نیروی انسانی توانمند و برنامه ریز است.
وی عنوان کرد: بحث سد معبر در کلانشهر اراک به ویژه مرکز شهر و بافت تاریخی آن یک معضل جدی است که هفته گذشته نیز تذکرات لازم ارائه شد.
این عضو شورای اسلامی کلانشهر اراک اضافه کرد: معابر عمومی متعلق به همه مردم است اما برخی افراد از آن به نفع خود استفاده می کنند.
سورانه گفت: چینش سطل های زباله و وجود نرده کشی در حد فاصل خیابان حصار تا خیابان قائم مقام در شان مردم اراک و بافت تاریخی یک شهر نیست.

:
لینک اصل خبر در سایت شهرداری اراک

    منبع خبر

    شهرداری اراک

    شهرداری اراک یک شهرداری در شهر اراک می باشد

      نظرات