نظرسنجی برگزاری مراسم روز مهندسی

نظرسنجی برگزاری مراسم روز مهندسی

مهندسان محترم عضو سازمان ، همانگونه که مستحضرید همه ساله در روز پنجم اسفندماه به مناسبت سالروز تولد اندیشمند بزرگ اسلام و ایران خواجه نصرالدین طوسی و روز مهندسی ، مراسم بزرگداشت این روز در سراسر کشور برگزار می شود.

در سالیان گذشته سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد نیز به این مناسبت با همکاری سایر تشکلهای مهندسی استان (سازمان بسیج مهندسین-سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی و سازمان نظام مهندسی معدن)میزبان مهندسان گرامی بوده است .

مراسم دیگری نیز طبق روال ، هرساله اواخر اسفند به مناسبت پایان سال کاری و دیدار با مهندسان عضو و خانواده آنها در آستانه سال جدید با عنوان«گردهمایی بزرگ خانواده مهندسین استان یزد» با برنامه های شاد و مفرح برگزار می شده است . از آنجا که هیئت مدیره دوره هشتم سازمان در نظر دارد با هدف هرچه بهتر برگزار نمودن اینگونه مراسم ، در نحوه اجرا و زمان برگزاری آن ها بازنگری کند ، از شما مهندسان عضو سازمان دعوت می شود نظرات و پیشنهادهای خود را در این زمینه ها اعلام نمایید .

بدیهی است پس از گردآوری و جمع بندی نظرات و پیشنهادها ،برنامه ریزی های لازم از سوی سازمان صورت می گیرد و چگونگی آن به استحضار شما اعضای محترم خواهد رسید .

امور رفاهی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

فرم نظر سنجی برگزاری روز مهندسی

لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد یک انجمن در شهر یزد می باشد

   نظرات