یادآوری تاریخ نباید منجر به اختلاف شود

یادآوری تاریخ نباید منجر به اختلاف شود

شهردار ارومیه گفت: اتحاد و همدلی روزافزون تمامی طیف ها و جناح ها فارغ از سیاست زدگی و گروه بندی های قومی- مذهبی را برای پیشرفت و توسعه شهر و استانمان بدون انکار حقایق و واقعیتهای موجود آرزو دارم.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، شهردار ارومیه با توجه به فضای رسانه ای اجتماعی اخیر شهر ارومیه و استان آذربایجان غربی طی پیامی یادآور شد:

"تاریخ هیچگاه از یاد نمی رود اما یادآوری آن نیز نباید منجر به اختلاف و تفرقه در جامعه شود.

این موضوع هم در سخنان استاندار محترم مشهود و هم مورد تاکید بنده ست و ما باید از تاریخ عبرت بگیریم برای حرکت رو به رشد در آینده و توسعه پایدار و همه جانبه در سرزمینمان.

جیلولوق بدون شک تاریخ ماست و غفلت از آن جایز نیست، همانطور که در برنامه زنده رادیویی شهریمیز بر موضوع روز دانشجو تاکید کردم و روی سخنم در آن برنامه حول محور شهادت سه دانشجو به خاطر مبارزه با استعمار بود و باز تاکید می کنم که تاریخ اگر فراموش شود، از سوی دشمنان این کشور دوباره تکرار می شود.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از استاندار محترم، رسانه ها و افکارعمومی جهت مدیریت درست و در مسیر عاقلانه و مصلحت اندیشانه ماجرای اخیر، اتحاد و همدلی روزافزون تمامی طیف ها و جناح ها فارغ از سیاست زدگی و گروه بندی های قومی- مذهبی را برای پیشرفت و توسعه شهر و استانمان بدون انکار حقایق و واقعیتهای موجود آرزو دارم.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات