دیدار مردمی مهندس شالی بگ سرپرست شهرداری اراک با شهروندان

دیدار مردمی مهندس شالی بگ سرپرست شهرداری اراک با شهروندان

به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اراک، مهندس شالی بگ سرپرست شهرداری اراک به همراه مدیران شهرداری پذیرای تعدادی از شهروندان فهیم اراکی بود تا در این جلسه ،ایشان به طرح مسایل و مشکلات خود بپردازند.
در جریان این جلسه تعدادی از شهروندان به صورت چهره به چهره با شهردار دیدار کرده و به طرح مشکلات خود پرداختند؛ مهندس شالی بگ نیز پس از استماع مسایل مطرح شده از سوی شهروندان در زمینه های عمرانی، خدماتی،مالی ،شهرسازی ، دستورات لازم برای پیگیری مشکلات آن ها را صادر کرد.
جلب رضایتمندی شهروندان، ارتباط رو در رو و بدون واسطه مردم با شهردار و تکریم ارباب رجوع از اهداف برگزاری جلسات ملاقات مردمی شهردار با شهروندان می باشد .
لازم به ذکر است، تمامی مدیران و مسوولان حوزه های مختلف شهرداری نیز در تمام ایام هفته در اتاقشان به روی ارباب رجوعان باز است و ملزم به پاسخگویی به مشکلات و مطالبات مراجعه کنندگان هستند اما باتوجه به پیچیدگی برخی مشکلات و تمایل شهروندان جهت دیدار با شهردار، جلسه ملاقات مردمی با مردم برگزار می شود تا فرصتی برای دیدار چهره به چهره با شهروندان در راستای رسیدگی به مطالبات و مشکلات شهروندان در حوزه های شهری فراهم شود.

:
لینک اصل خبر در سایت شهرداری اراک

    منبع خبر

    شهرداری اراک

    شهرداری اراک یک شهرداری در شهر اراک می باشد

      نظرات